Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Přiveze si miminko jako Štíbrová? Arichteva s manželem vyrazila do Thajska

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
3v1
Veronika Arichteva (32) se netají tím, že by už s manželem Biserem (42) rádi počali miminko. Nyní si užívají společnou dovolenou v Bangkoku, na místě, kde si před šesti lety slíbili lásku, jak Veronika popisuje na svém Instagramu. Nabízí se tedy otázka, zda se Veronika nenechá inspirovat svojí kamarádkou Nikol Štíbrovou, která si před dvěma lety přivezla z dovolené v Thajsku krásný outěžek.

Veronika Arichteva už před tím, než kývla na nabídku České televize Star Dance, promluvila o tom, že by se s manželem rádi pokusili o miminko. Tím, že na nabídku přistoupila, se doba čekání na potomka sice prodloužila, ale Veronika ani její muž určitě ničeho nelitují. Arichteva se svým tanečníkem Michalem Necpálem se umístili na čtvrtém místě, což byl pro Veroniku, která nikdy předtím netancovala, velký úspěch.

Teď si mohou manželé vše vynahradit a užívat si jeden druhého na místě, kde si před šesti lety řekli, že se vezmou. „Na tomhle místě jsme si s Bisinou před šesti lety a dvěma měsíci řekli, že se vezmeme. Chodili jsme spolu tehdy 14 dní. Ofiko. Neofiko o pár dní víc. Navlíkl mi prstýnek z ledu z gintoniku a udělali jsme si k tomu fotodokumentaci.“ Takto okomentovala Veronika fotku, kterou si připomněla zásadní okamžik se svým milovaným Bisim.

V hlavním městě Thajska, kde se pár zdržel jenom přechodně, Veronika ochutnala cvrčky a larvy, což je místní vyhlášenou specialitou. Podle videa, které uveřejnila, jí havěť celkem šmakovala. Čas ukáže, jestli se romantická dovolená pro manžele stane znovu symbolickým místem. Tentokrát tím, kde počali svého prvního potomka, podobně jako kolegyně z 3v1 Nikol

Související články

Další články