Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Přivázali mě k topení a týrali, může to být ale ještě horší! Drsná zpověď Morávkové z Ordinace

Zdroj: Profimedia.cz/repro TV Nova
+ Dalších 31 fotografií
Ordinace
Dana Morávková (47) už k Ordinaci v růžové zahradě neodmyslitelně patří. Její Zdena Suchá ale v posledních měsících zažívá pekelné útrapy. Nejprve ji málem utýral slovenský milenec Andrej Martynčák, teď zase umírá strachem o ztracenou dceru Haničku. Herečka prozradila, co je pro ni horší!

Dana Morávková (47) ztvárňuje Zdenu Suchou v Ordinaci v růžové zahradě už desátým rokem. Za tu dobu už si s postavou ledacos prožila, to zdaleka nejtěžší ale přišlo teprve letos!

„Často slyším, že mi dramaturgové a scenáristé dávají těžká zadání. Já jsem jako herečka moc ráda, protože mám možnost si vyzkoušet nové věci. Postava Zdeny opravdu neprochází růžovou zahradou, ale já jako herečka mám co hrát,“ svěřila Morávková webu bleskprozeny.cz.

Sympatická herečka měla za to, že natáčení nejhorších scén už má za sebou. „Myslela jsem si, že domácí násilí nic nepředčí. Nejhorší bylo, jak se ke mně choval, to psychické násilí bylo mnohem těžší, než když mi občas jednu fláknul a přivázal mě k topení, to se dalo vydržet. Když mě týral slovy a urážel, bylo to stokrát horší,“ vyjmenovala s tím, že se přece jenom najde něco ještě daleko nepříjemnějšího.

„Když máte strach o dítě, nevíte, jestli žije, nebo ne, tak to je ještě horší, protože jsem také máma,“ přiznala Morávková, která už dříve prozradila, že pátrání po Haničce v Ordinaci jen tak neskončí.

Související články

Další články