Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Přítelkyně zápasníka Vémoly promluvila: Lela prozradila, že začátky těhotenství byly náročné

+ Dalších 68 fotografií
Těhotenství
Přítelkyně českého zápasníka Lela Ceterová (30) bude maminkou. S Karlosem Vémolou, který o víkendu oslavil 34. narozeniny, to bude jejich první dítě. Krásná blondýnka se na oslavě nechala vyzpovídat a prozradila, jak moc se na miminko těší.

Slavný český zápasník Karlos Vémola během víkendu oslavil 34. narozeniny. Na oslavě byla i jeho přítelkyně Lela Ceterová, která zhruba před měsícem přiznala, že spolu čekají miminko.

Přítelkyně Vémoly promluvila pro iSport TV o tom, jakou chce být matkou. „Rodina je pro mě to nejdůležitější, co může být. Myslím si, že budu dobrá matka, nejlepší! Chci být zodpovědná, přísná, prostě všechno, co má patřit k dobré výchově dítěte,“ rozpovídala se Lela.

Slovenská kráska prozradila i to, jaké pro ní byly začátky těhotenství. „Začátky byly kritické, nebylo mi dobře, nezvládala jsem to. I proto jsme nechtěli těhotenství zveřejnit, je to takové háklivé téma,“ sdělila přítelkyně českého MMA zápasníka s tím, že nyní už je její zdravotní stav v pořádku.

Když Lela povídala o těhotenství, bylo vidět, že je z toho naprosto nadšená. „Kdybych dostala jakýkoli hmotný dárek, v životě by mi neudělal takovou radost jako to, že budu mít vlastní dítě, držet ho v náručí, vychovávat ho a milovat nejvíc na světě. Je to pro mě vším,“ zakončila rozhovor Slovenka. Je tedy zcela jasné, že se na roli matky moc těší. Podívejte se do fotogalerie, jak krásný pár tvoří nastávající maminka Lela s Vémolou.

Mohlo by vás zajímat

Další články