Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Romana Vojtka Petra: Promluvila o svatbě a dítěti

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
novinky
Muzikálová zpěvačka Petra Vraspírová (31) často říkala, pokud došlo na slova o jejím partnerovi, že si vedle partnera Romana Vojtka (46) připadá jako královna. Jenže teď přiznala, že zamilovanost vyprchala a že jejich začátky, kdy spolu začali randit, byly hodně složité... Netajila se ani tím, že by se mohla brzy stát vdanou paní.

Jejich láska prošla několika zásadními mezníky. Po rozvodu s manželkou Terezou, s níž má dceru Editu a syna Benedikta, si Roman Vojtek prošel doslova peklem… Pak ale přišel nový impulz, když se zamiloval do kolegyně Petry Vraspírové.

„My jsme se zrovna nedávno bavili o tom, kdy nám spadnou ty brýle. I když já si myslím, že jsme měli docela těžké začátky, které moc párů nezažívá, takže o to víc si vážíme toho, že teď máme klid a čas jeden na druhého,“ řekla Petra, která pomýšlí i na rozšíření rodiny. „My se o těch věcech bavíme, o svatbě a dítěti, ale je to samozřejmě všechno ve hvězdách, protože nejhorší je, když si člověk něco naplánuje a pak se Bůh nahoře směje. A tak nějak podvědomě si myslím, že nás to prostě jednou překvapí. Ale těším se na to, mám děti ráda,“ netajila se Petra, která se přišla podívat na otevíračku módního butiku Attrattivo..

Protože Petra oslavila narozeniny, Roman jako správný muž své partnerce, s níž žije dva roky, popřál veřejně. „Jsem rád a děkuji osudu, že žiji s člověkem, kterého tak miluji. A protože měla narozeniny, i když mnohem méně než naše republika, slavili jsme spolu. Takže ještě jednou – všechno nejlepší, lásko,“ napsal na sociální síť Vojtek a doplnil fotkou z večeře na hotelovém pokoji.

Je evidentní, že oba k sobě cítí respek a úctu. A kdo ví, možná už brzy se dočkáme, že svou lásku povýší do stavu manželského.

Související články

Další články