Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Přítelkyně roku Paris Hilton: Její přítel krvácí, ona pózuje!

Paris Hilton
Zdroj: Twitter

Večírková celebrita a povoláním dědička Paris Hilton (32) se zase předvedla ve světle, které vrhá další z mnoha nelichotivých stínů na její osobu a vůbec schopnost vnímat realitu života. Tahle neúnavná blondýna si nedávno vyrazila na hory se svým mladším přítelem Riverem Viiperim (21) a na sjezdovce se opět postarala o divadlo nejen pro záchranáře.

Její nový kolouch si totiž na lyžích rozseknul nohu a tržná rána vypadala docela hrozivě, hodně krvácela a dokonce pro něj musela přijet i záchranka. A zatímco River na nosítkách pouštěl drahocennou tekutinu, Paris se jala vesele pózovat na skútru, zatímco obyčejný smrtelník by se staral o svého blízkého, aby náhodou její fanoušci nepřišli o tento důležitý moment vidět Paris s kapucí na sněhu.

Na svém Twitteru jim pak vzkázala, že z pohledu na jeho otevřenou ránu málem omdlela, protože horší ještě neviděla. River se zase vyjádřil, že lepší přítelkyni, která se o něj tak skvěle postarala, si nemohl přát.

Paris nevypadá ani trochu na omdlení a River by zřejmě na její "pomoc" vykrvácel. Ale důležitější pro oba je, že se vzájemně udržují ve svých malých lžích o skvělém vztahu plném lásky a péče. Svět je zase v pořádku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy