Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Přítelkyně režiséra Kačeny, kterému plyn zničil mozek: Oznámila nejnovější zprávy z nemocnice

+ Dalších 7 fotografií
Boj o přežití
Bezmála měsíc už je divadelní režisér Jan Kačena (38) v kómatu. Na začátku září inhaloval výpary z Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních. Když odklopil víko šachty, ztratil vědomí a spadl do ní. Bez kyslíku v ní pak zůstal dlouhých 40 minut. Kačenova přítelkyně Kateřina (32) teď poslala zprávu z nemocnice.

Podle lékařů má Jan Kačena (38) z 99 procent poškozený mozek. V šachtě s jedovatými plyny byl uvězněn dlouhých 40 minut, vyprostit ho mohli až hasiči se speciálním vybavením. Další půlhodinu divadelního režiséra oživovali.

Po hospitalizaci v plzeňské nemocnici Kačenu převezli do jedné z nemocnic v Praze. Jeho přítelkyně Kateřina (32) odmítla prozradit, o jaké zařízení se přesně jedná. Příznivcům ale poslala poděkování a vzkaz plný naděje.

„Děkujeme všem, kdo posílá modlitby a víru, sílu, vesmír. Rytíř žije a bojujeme dál!“ nechala se slyšet na Facebooku.

O pár dní dřív zveřejnila vůbec první Kačenovu fotku po osudné nehodě, která se stala v neděli 1. září. Pevně na ní svírá jeho ruku a přes nepříznivá slova lékařů věří, že se její partner probudí a zvládne se vrátit do normálního života.

„Mě by to nenapadlo tam lézt. Foukají to všichni, to ano. Na těch poklopech ale bývá navíc lebka, aby bylo jasné, že se tam zkrátka lézt nemá,“ řekl eXtra.cz jeden z místních mladíků. Víko šachty, které Kačena odsunul, už zabezpečili technici, aby se tragédie nemohla opakovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články