Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přítelkyně Petra Nedvěda to má za pár: Nicol se pochlubila bříškem a jménem pro dceru

Přítelkyně Petra Nedvěda to má za pár: Nicol se pochlubila bříškem a jménem pro dceru
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 16 fotografií
těhotenství
Manažer národního hokejového týmu Petr Nedvěd (48) se už nemůže dočkat příchodu dcery, kterou mu zanedlouho porodí půvabná přítelkyně Nicole Volfová (25). Oba dva se na miminko už moc těší a Nicol se na sociálních sítích pochlubila rostoucím bříškem. Hokejista prozradil i netradiční jméno miminka.

Bývalý kanadsko-český profesionální hokejový útočník Petr Nedvěd se nemůže dočkat narození potomka, kterého očekává s půvabnou přítelkyní Nicol

„Když jsme s Nikčou ještě nevěděli pohlaví, říkal jsem i doma, mámě a bráchovi, že si spíš přeju holčičku. Ale ve finále jde hlavně o to, aby to malý bylo zdravý. Říká to každý rodič, ale je to velká pravda. Těším se moc! Samozřejmě, že jsme to plánovali, žádná nehoda,“ svěřil se před časem.

Nicol se na svém Instagramu pochlubila pořádným pupíkem a není divu. Bude totiž rodit už za měsíc. „Přítelkyně finišuje, rodit by měla koncem července. Na holčičku se moc těšíme a zase to bude nová kapitola mého života,“ řekl pro iSport.cz nadšený Nedvěd.

Nicol ani Petr nedělají kolem těhotenství žádné tajnosti a prozradili jméno, které pro holčičku vybrali. „Bude to Naomi,“ culil se hokejista.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy