Petr Hübel byl obrovský bojovník s chutí žít. Když zjistil, že trpí agresivní formou rakoviny, tak se nesesypal jako hromádka neštěstí, ale sebral všechny své síly a začal bojovat. Nemoc chtěl porazit, ale bohužel se mu to nakonec nepodařilo.

Jeho velkou oporou byla přítelkyně Simona, která u něj stála až do jeho konce. Společně s Petrem mapovala průběh celé nemoci i jeho vycestování do Peru, kde nemoc léčil za pomoci různých šamanů. Byl odhodlaný udělat cokoliv, aby se rakoviny zbavil.

Simona je tvrdá holka, která se snaží i po smrti Petra motivovat lidi a ti ji zbožňují. Nikdo si neumí představit, jak to muselo být pro ni těžké, když přišla o tak blízkou osobu. Kde kdo by se z toho složil, ale Simona věděla, že musí fungovat dál.

Zdroj, který nechce být jmenován, poskytl eXtra.cz informaci, že právě Simona si měla prožít krátký románek s finalistou SuperStar Petrem Borkovcem. „Něco malého mezi nimi proběhlo,“ sdělil.

Nikdo nemůže přece tvrdit, že do konce života musí zůstat sama, protože jí zemřel přítel na rakovinu. Simona rozdává lásku a také si ji zaslouží přijímat. Kdyby byl Petr naživu, tak by si jistě přál, aby byla jeho dívka šťastná.

V současné době má ale nového přítele, se kterým se pochlubila na Instagramu a k fotce připsala dojemný komentář. „Až mě někdy někde uvidíte držet za ruku tohoto muže…, už to nebude Peťko… Toho jsem za ruku držela do poslední chvíle, do jeho posledního dechu. Ještě před pár týdny jsem si totiž nedokázala představit, že bych do svého života, do svého srdce pustila někoho jiného… Ale potom jsem na své cestě potkala člověka, který měl a má pochopení pro to všechno, (s) kým jsem byla a kým jsem,“ napsala.