Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Petra, který léčil rakovinu v Peru: Románek s finalistou SuperStar?

Měli spolu něco?
+ Dalších 22 fotografií
Je to téměř tři čtvrtě roku od doby, kdy zemřel jeden z největších bojovníků, kluk s velkým srdcem Petr Hübel (†24). Do poslední chvíle u něj byla jeho milovaná přítelkyně, která ho držela až do jeho konce. Nyní se objevila informace, že přítelkyně Petra měla mít románek s jedním ze soutěžících SuperStar. I kdyby na tom bylo něco pravdy, tak právě Simona je člověk, který rozdává lásku všem a také si ji zaslouží.

Petr Hübel byl obrovský bojovník s chutí žít. Když zjistil, že trpí agresivní formou rakoviny, tak se nesesypal jako hromádka neštěstí, ale sebral všechny své síly a začal bojovat. Nemoc chtěl porazit, ale bohužel se mu to nakonec nepodařilo.

Jeho velkou oporou byla přítelkyně Simona, která u něj stála až do jeho konce. Společně s Petrem mapovala průběh celé nemoci i jeho vycestování do Peru, kde nemoc léčil za pomoci různých šamanů. Byl odhodlaný udělat cokoliv, aby se rakoviny zbavil.

Simona je tvrdá holka, která se snaží i po smrti Petra motivovat lidi a ti ji zbožňují. Nikdo si neumí představit, jak to muselo být pro ni těžké, když přišla o tak blízkou osobu. Kde kdo by se z toho složil, ale Simona věděla, že musí fungovat dál.

Zdroj, který nechce být jmenován, poskytl eXtra.cz informaci, že právě Simona si měla prožít krátký románek s finalistou SuperStar Petrem Borkovcem. „Něco malého mezi nimi proběhlo,“ sdělil.

Nikdo nemůže přece tvrdit, že do konce života musí zůstat sama, protože jí zemřel přítel na rakovinu. Simona rozdává lásku a také si ji zaslouží přijímat. Kdyby byl Petr naživu, tak by si jistě přál, aby byla jeho dívka šťastná.

V současné době má ale nového přítele, se kterým se pochlubila na Instagramu a k fotce připsala dojemný komentář. „Až mě někdy někde uvidíte držet za ruku tohoto muže…, už to nebude Peťko… Toho jsem za ruku držela do poslední chvíle, do jeho posledního dechu. Ještě před pár týdny jsem si totiž nedokázala představit, že bych do svého života, do svého srdce pustila někoho jiného… Ale potom jsem na své cestě potkala člověka, který měl a má pochopení pro to všechno, (s) kým jsem byla a kým jsem,“ napsala.

Mohlo by vás zajímat

Další články