Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Michala Štiky v šoku! Otrávili jejího domácího mazlíčka!

+ Dalších 9 fotografií
Nehorázné
Přítelkyně Michala Štiky Bára je vytočená do nepříčetnosti. V centru Plzně jí totiž neznámá žena otrávila fenku, která jen díky včasnému zásahu veterináře přežila. Záchranářka Bára šla po doporučení veterináře na policii, kde se ukázalo, že tato neznámá žena otrávila v Plzni už 40 psů! Deset z nich incident bohužel nepřežilo a po ženě se zatím neúspěšně pátrá.

V Plzni už bylo zaznamenáno na 40 podobných případů otrávení psa na ulici. Před pár dny tento nepříjemný zážitek řešila i přítelkyně Michala Štiky Bára, a proto se začalo o případu mluvit v médiích. Bára šla v Plzni po ulici se svými dvěma dobrmankami. „Měla jsem je obě na vodítku, měly i ohlávku, takže nemohly ani pořádně otevřít pusu,“ popsala rozhořčená panička. I přesto se však neznámé ženě podařilo dát jednomu z pejsků otrávený navoněný „pamlsek“.

„Stály jsme na ulici, já se zapovídala a mezitím ta žena stihla dát něco červeného mojí fence, která to bohužel sežrala. Okamžitě jsem ji odtáhla a žena trvala na tom, že dá i druhé fence. To jsem odmítla a rychle jsme odešly pryč. Paní vypadala, že není úplně psychicky v pořádku,“ vysvětlila Bára.

„Do hodiny jsme byly u veterináře a jen díky tomu to Kao přežila. Na doporučení veterináře jsem to šla ohlásit na policii a tam jsem se dozvěděla, že se případ trávení psů řeší v Plzni už rok. Bohužel je to těžko prokazatelné, kdo otrávené psy zabil. Snad se paní nyní podaří dopadnout díky kamerovým záznamům z ulice,“ doplnila sympatická brunetka, která si na pejsky zřejmě odteď bude dávat ještě větší pozor.

Mohlo by vás zajímat

Další články