Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Přítelkyně mi gratulovala, byl to elixír emocí, popsal Jakub Štáfek své vítězství

Jak skvěle trefil soupeřovu hlavu.
Zdroj: oktagon
+ Další 3 fotografie
EXKLUZIVNĚ
V sobotu večer byla O2 arena našlapaná emocemi. Galavečer MMA přinesl spoustu zážitků a překvapení. Jedním z nich byl rozhodně zápas herce Jakuba Štáfka (29), který svého soupeře poslal k zemi po 69 sekundách.

Jakub Štáfek předvedl skutečně perfektní výkon v kleci a svého soupeře Petera Benka poslal k zemi po kombinaci tvrdého pravého a levého háku. Časomíra ukázala 69 vteřin od začátku prvního kola. Jeho úspěch s ním slavila zaplněná O2 arena a Štáfek si radost užíval. "V tuhle chvíli mi to ještě nedochází. Shodou okolností jsem si v pondělí ještě naordinoval trénink, abych se šel ještě trochu vyblbnout. Jsem nějaký nevybouřený. Pokud jde o emoce, tak je to takový elixír všeho - radost, dojetí... Bylo to skvělé," okomentoval pro eXtra.cz Štáfek svou výhru.

Mezi prvními gratulanty po zápase byli nejbližší. "Gratulovala mi po zápase rodina, partnerka, kamarádi. Hodně fanoušků... Mnohým jsem ještě nestačil odepsat, snad se nezlobí," pokračoval Štáfek, kterého si lidé zamilovali nejen v seriálu Ulice, ale i v seriálu Vyšehrad.

Teď si Štáfek dá nejspíše malou pauzu, ale další zápas nevylučuje. "Pasivně se bojovým sportům budu věnovat pořád. Teď mám před sebou pracovní plány na další rok, ale neříkám, že něco dalšího nepřijde... Uvidíme," prozradil eXtra.cz hrdina z O2 areny a dodal, že příprava na zápas byla skutečně náročná: "Skloubit přípravu a moje závazky nebylo jednoduché. Scénáristé mi vyšli v mnoha věcech vstříc. Bylo to náročné. Jak říká můj kondiční trenér, trénovat a spát umí každý, ale ještě se k tomu učit texty a dělat další věci, to už umí málokdo. Bylo to opravdu náročné, ale nelituji vůbec ničeho, naopak."

Představitel seriálového Laviho a Matěje Jordána si výhru po tvrdé dřině zasloužil. Mnoho lidí věří, že v budoucnu opět předvede zápas se skvělým výsledkem.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy