Marek Dědík se na ulici tiskne k sympatickému muži a pak ho vášnivě líbá. Ruce sjíždějí až na zadek. Je vidět, že oba pánové si horké polibky vychutnávají. Tak tyhle snímky přinesl deník Blesk.

My v redakci eXtra.cz si myslíme, že je jedno, s kým se Dědík líbá. Pokud to nejsou malé děti, je to jen jeho věc. A věc jeho oficiální přítelkyně Terezky. Ta ale za svým Marečkem stojí. Polibek s chlapem po skončení StarDance byla prý jen taková legrace.

V sobotu večer společně s realizačním týmem soutěže StarDance, Terezou a nejbližšími přáteli oslavoval naprosto neuvěřitelný úspěch v této soutěž a v kombinaci euforie, radosti a alkoholu s kamarádem vymysleli klukovinu pro pobavení ostatních, která bohužel vytržená ze sledu událostí budí naprosto mylný dojem. Toto vyjádření berte i jako stanovisko Markovy přítelkyně Terezy, sdělil novinářům Dědíkův manažer Tomáš Pešata.

Někdo se při radosti směje, někdo skáče do vzduchu a někdo se líbá s chlapem a sahá mu na zadek. Každý prožíváme radost jinak. A jak ji prožíváte vy?