Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Kazmy Andrea Kalousová kvůli klipu překonala strach: Proháněla se na snowboardu v pískovně

+ Další 2 fotografie
Vyhledávaná modelka a Česká Miss 2015 Andrea Kalousová se společně s talentovanou herečkou Anetou Kernovou projížděla na snowboardu v pískovém lomu. Se snowboardingem přitom do teď neměla vůbec žádnou zkušenost. Strach z divoké jízdy na prkně přivázaném za jeepem překonala kvůli svému účinkování v novém videoklipu zpěváka JENa.

„Snowboardování v lomu pro mě bylo velkou výzvou. Na snowboardu jsem totiž stála úplně poprvé, takže jsem měla z jízdy strach. Ale pro dobrý záběr jsem schopna udělat všechno. Nakonec jsem si i tuhle scénu užila, překonala svůj strach a kopec z písku na snowboardu sjela,“ říká modelka Andrea Kalousová.

Druhou pak všestranná umělkyně Aneta Kernová, jež je dívkou s černou rouškou z osvětového videa Masks4ALL, které v březnu obletělo celý svět. Kromě toho, že ve videu ztvárnila hlavní roli, stojí společně s Petrem Ludwigem i ze jeho vznikem. „Z celého natáčení mě nejvíce bavila část, kdy jsem jela na snowboardu po písku zapražená za jeepem. Snowbo­ardování na písku jsem si prostě hned zamilovala. Myslím, že by tento zatím neobjevený sport měl tady v Česku někde provozovat. Minimálně já bych tam jezdila velmi často,“ popisuje Aneta Kernová.

Videoklip k novému singlu Nepůjdem spát kromě snowboardování na písku obsahuje i další bláznivé scény. Ústředním motivem je nespoutaný roadtrip dvou nejlepších kamarádek v podání Andrey a Anety. Vedle nich se v něm objevuje také herečka Mariana Prachařová, youtuberka Helluno či zpěvačka a blogerka Kate Rezková. Scénář a režii měl na starosti Jakub Mahdal, který běžně dělá hudební klipy například i pro kapely Chinaski a Slza nebo písničkáře Pokáče.

„Natáčení mě bavilo mě ve všech směrech. Hlavně proto, že přesně vystihovalo atmosféru písničky. Nejzábavnější bylo snowboardování v pískovně, ale moc mě bavila třeba i konečná část, kdy improvizované tančíme u ohně. Všichni byli pozitivní, bavili se a skutečně se spřátelili. Jsem moc rád, že jsem do hlavní rolí obsadil zrovna Andreu s Anetou. Nejenže jim každý záběr věřím, ale neuvěřitelně se hodí i k té hudbě,“ shrnuje natáčení zpěvák JEN.

Související články

Další články