Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Karlose Vémoly: Vnadná Lela promluvila o porodu, ale i placentě

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Playmate Lela Ceterová (29) je přítelkyní nejrespektovanějšího českého MMA zápasníka Karlose Terminátora Vémoly (33). Vnadná Slovenka brzy přivede na svět jejich prvního společného potomka - dceru Lily - a prozradila, jak své těhotenství prožívá. Dokonce redaktorovi eXtra.cz přiznala, že si doma dupla a Karlos bude asistovat při porodu.

Vnadná slovenská playmate se netají tím, že těhotenství pro ni znamená velkou životní změnu. A to nejen fyzickou, ale i duševní. Všechno kolem sebe prožívá více emotivně, než tomu bylo. Ale zároveň se dostala do fáze, ve které je velmi spokojená.

„Momentálně prožívám v těhotenství nejkrásnější období. Nevolnosti ustoupily a cítím se velmi dobře. I lékařské testy a vyšetření jsou dobré a miminko skvěle roste a posouvá se ideálním směrem. Takže jsem šťastná nastávající maminka,“ prozradila eXtra.cz aktuální pocity partnerka českého MMA bijce.

Lela si skutečně těhotenství užívá a nemůže se dočkat, až svou dceru bude mít v náruči. „Jsem v pátém měsíci a pomalu se přesouvám do šestého,“ upřesnila aktuální délku těhotenství a netajila se ani tím, že Karlos bude u porodu. „S Karlosem jsme o porodu mluvili a říkal, že když budu vyžadovat, aby u něj byl, tak půjde. Takže určitě tam bude,“ smála se Lela a pokračovala. „Bude mi oporou a každá žena, nebo alespoň většina, je ráda, když u porodu partnera má.“

Jméno pro dceru mají vybrané. Lela se jím netají ani na sociálních sítích. „Jméno pro dceru bude Lilinka, už jsme se s tím ztotožnili, takže jméno je vybrané a měnit ho nebudeme,“ má jasno Lela, která zatím nepřemýšlela o druhém potomkovi. „Druhého potomka zatím neřeším. Až se narodí Lilinka, budu o tom přemýšlet, v tuto chvíli je ještě brzy.“

Na porod se krásná playmate těší, ale určitou míru strachu v sobě má. „Z porodu jako každá prvorodička mám určité obavy. Ale myslím si, že to zvládnu stejně jako všechny ženy, co to mají za sebou,“ věří partnerka Karlose Vémoly, že právě česká mlátička bude u porodu tím, kdo jí dodá velkou podporu, a pokračovala o tom, že se možná začne zajímat i o možnosti, jak zpracovat placentu, která je pro lidské tělo velmi blahodárná. „O konzumaci placenty jsem se ještě nezajímala. Ale mám v plánu si o tom něco přečíst, protože vím, že některé ženy ji třeba ve formě léků zkusily, ale zatím jsem se k tomu nedostala,“ dodala krásná Lela.

Co jste možná o Lele Ceterové nevěděli:

  • Silikonová Lela pochází ze Žiliny a označuje se jako glamour modelka a playmate.
  • Málokdo by to na první pohled řekl, ale Lela se pyšní magisterským titulem.
  • Ve světě modelingu se pohybuje od svých třinácti let.

Související články

Další články