Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Karlose Vémoly Lela se trápí: Dává mi sílu všechno zvládnout, říká o miminku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
trápení?
Slovenská playmate Lela Ceterová (30) si užívá své těhotenství se vším všudy. Podle všeho se jí i v požehnaném stavu daří skvěle a pozitiva těhotenství výrazně převažují nad negativy. Nyní se Lela pochlubila bříškem a je vidět, že už se pořádně zakulatila. Jak sama přiznává, očekávání miminka jí změnilo pohled na svět.

Lela čeká miminko s uznávaným MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a oba už se narození společného potomka nemohou dočkat. Lela před nedávnem prozradila, že se jí splnil sen, jelikož čeká holčičku jménem Lili, a emocemi nešetřil ani Karlos.

Nyní blondýnka ukázala těhotenské bříško a ke snímku napsala, jak jí těhotenství změnilo pohled na svět. „Moje malinká Lilinka v bříšku mě naučila víc se smát, těšit se z maličkostí a užívat si každý den naplno. Dává mi sílu všechno zvládnout,“ vyjádřila své pocity budoucí maminka.

Lela naznačila, že i přes euforii, kterou prožívá, jí něco klid a pohodu narušuje. Před nedávnem se řešila kauza s údajnou nevěrou jejího přítele s vnadnou blondýnkou Kristhin Gomez, se kterou se terminátor vyfotil na její oslavě. Kolem fotky vznikl okamžitě rozruch, jelikož ve stejnou dobu Lela napsala na svůj Instagram záhadnou větu: „Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá.“

I když Karlos celou situaci vysvětlil a uvedl na pravou míru, zdá se, že Lelu stále něco trápí. Budoucí mamince přejeme, ať je co nejvíce v klidu a užívá si nejhezčí období v životě ženy.

Související články

Další články