Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Expřítelkyně hvězdy MMA Procházky: Jiřího jsem si vybrala v kleci jako psa, říká Kamila

Expřítelkyně hvězdy MMA Procházky: Jiřího jsem si vybrala v kleci jako psa, říká Kamila
Zdroj: Kamila Kordulíková archiv
+ Dalších 16 fotografií
láska
Jiří Denisa Procházka (27), který se uvedl v UFC famózním vítězstvím nad Švýcarem Volkanem Oezdemirem (30), několik let tvořil pár s půvabnou Kamilou Kordulíkovou. Ta není úplně typická přítelkyně MMA bojovníků. Kamila je právnička a svého vyvoleného si vybrala v kleci jako psa. Sice se nedávno rozešli, zůstali ale dobrými přáteli.

Jiří Denisa Procházka v nedělním zápase proti favorizovanému Švýcarovi Volkanu Oezdemirovi zazářil a překvapil. První kolo nevypadalo pro českého zápasníka kdovíjak příznivě. Pak ale přišlo druhé kolo a Procházka dál do souboje úplně všechno. Volkan skončil po knockoutu na zemi a Denisa si připsal famózní vítězství.

Jiřímu Procházkovi kromě fanoušků a přátel držela pěsti i půvabná expřítelkyně a nyní dobrá kamarádka Kamila Kordulíková, se kterou zápasník randil několik let. Sympatická Kamila je právnička a svého přítele si před lety vybrala v kleci jako psa.

"No, byl jsem prostě na nějakém galavečeru v Příbrami, měl jsem tam v kleci rozhovor. A ona si mě v ní vybrala jako psa," rozpovídal se Jiří pro iSport.cz.

"Už když přicházel, tak jsem viděla, že je to hezkej pes. Celou cestu domů jsem se snažila zapamatovat jeho jméno. Protože já jsem do té doby moc o zápasech nevěděla. Pak jsem ho našla na Facebooku, začali jsme si psát, a takhle to nějak vzniklo. Ale jo, uhnala jsem ho," smála se Kamila.

"Ještě bych k tomu podotkl, že co se týče žen, nemám nějak speciální výběr. Že bych po něčem určitém šel. A tak jsem to nechával pořád náhodě s tím, že se jednou objeví moje slečna. Přišla Kamča, byla velmi neodbytná," dodal Procházka.

Kamila s Jiřím se podle informací eXtra zhruba před půl rokem rozešli, zůstali ale dobrými přáteli, což bylo ostatně vidět i při Procházkově famózním zápasu, neboť Kamila fandila o sto šest a následně se z vítězství radovala na Instagramu.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy