Celý svět je naprosto šokovaný smrtí DJ Aviciiho i přesto, že v posledních letech byl jeho zdravotní stav natolik vážný, že se to dalo předpokládat. Sám Avicii několikrát řekl, že pokud to takhle půjde dál, tak brzy zemře.

Jenomže jeho tým všechna tato upozornění ignoroval a jediné, co je zajímalo, bylo, kdy Avicii ukáže světu, že je zase zpět. Ten totiž od roku 2016 přestal živě vystupovat, protože se potýkal s vážnými zdravotními problémy, které vyvolalo nadměrné užívání alkoholu.

Z jeho smrti je zdrcená kromě rodiny také přítelkyně a česká modelka Tereza Kačerová. Ta měla podle jistých informací mít s hudebníkem poměr a plánovat rodinu. Není pochyb o tom, že Avicii si uměl vybrat. Tereza je totiž opravdu krásná a má postavičku jako lusk. Z předchozího vztahu má syna Lucase, ale na atraktivitě jí to neubralo.

Z Instagramu krásky je rozpoznatelné, že si umí užívat života, miluje srandu a především nahotu. Tahle rajdička se totiž svléká všude a pořád. Podívejte se do galerie na její nahé snímky. Stojí to opravdu za to!