Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Přítelkyně DJ Aviciiho (†28) je nenasytná rajdička: Svléká se všude a pořád! Nahá fota v galerii

Co na ni říkáte?
Zdroj: instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 33 fotografií
Tereza Kučerová (25) je česká modelka, která měla mít poměr ze zesnulým DJ Aviciim (†28) a podle jistých informací s ním čeká dítě. Z jeho smrti je zdrcená stejně jako nejbližší rodina a fanoušci. Nikdo si nedokáže vysvětlit, proč slavný DJ ukončil dobrovolně svůj život. Z instagramového profilu Češky je jasné, že je to veselá kopa, která miluje hlavně nahotu. Tohle jsou její nejodvážnější fotky.

Celý svět je naprosto šokovaný smrtí DJ Aviciiho i přesto, že v posledních letech byl jeho zdravotní stav natolik vážný, že se to dalo předpokládat. Sám Avicii několikrát řekl, že pokud to takhle půjde dál, tak brzy zemře.

Jenomže jeho tým všechna tato upozornění ignoroval a jediné, co je zajímalo, bylo, kdy Avicii ukáže světu, že je zase zpět. Ten totiž od roku 2016 přestal živě vystupovat, protože se potýkal s vážnými zdravotními problémy, které vyvolalo nadměrné užívání alkoholu.

Z jeho smrti je zdrcená kromě rodiny také přítelkyně a česká modelka Tereza Kačerová Ta měla podle jistých informací mít s hudebníkem poměr a plánovat rodinu. Není pochyb o tom, že Avicii si uměl vybrat. Tereza je totiž opravdu krásná a má postavičku jako lusk. Z předchozího vztahu má syna Lucase, ale na atraktivitě jí to neubralo.

Z Instagramu krásky je rozpoznatelné, že si umí užívat života, miluje srandu a především nahotu. Tahle rajdička se totiž svléká všude a pořád. Podívejte se do galerie na její nahé snímky. Stojí to opravdu za to!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy