Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přítelkyně Čestmíra Řandy (†60) promluvila: Našla ho má dcera, myslela, že je to vtip

Přítelkyně Čestmíra Řandy (†60) promluvila: Našla ho má dcera, myslela, že je to vtip
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
zpověď
Pro přítelkyni Míšu Kryčfalušij (41) musí být odchod Čestmíra Řandy (†60) opravdu srdcervoucí. Uvedla, že ještě ráno byl herec a producent plný elánu a odpoledne byl její milý bohužel po smrti. Záchranáře prý prosila, aby ho ještě zkoušeli oživovat...

Čestmír Řanda ml. by v pátek oslavil 61. narozeniny. Bohužel v pondělí 12. května mu selhalo srdce a zemřel u sebe doma. Podle jeho přítelkyně Michaely Kryčfalušij bylo vše v naprostém normálu. Mezitím, co ona šla do práce, Čestmír prý stihl umýt okna, připravit oběd, upéct buchtu a připravil si kávu. Tu však dopít nestihl...

Poslední telefonát

"Vůbec nevím, co se mohlo stát. Já jsem odešla ráno do práce do fitka. Dcera měla doma kamarádku, která u nás spala. Všechno bylo v pohodě, ten den tomu nic nenasvědčovalo," prozradila Míša deníku Blesk. Naposledy s ním prý mluvila před půl třetí odpoledne, o hodinu později už se mu nedovolala. "V 15:25 jsem mu volala, protože strašně pršelo, ale telefon už mi nebral," dodala přítelkyně.

Dcera si myslela, že žertuje

Míša uvedla, že třináctiletá Claudinka šla vyprovodit svou kamarádku na autobus a vrátila se do 50 minut. Čestmíra našla ležet na zemi v obýváku. "Ona si nejdříve myslela, že si dělá srandu. Měl totiž ruce pokrčené a ve vzduchu. Řekla si, že kdyby se mu opravdu něco stalo, měl by ruce dole. Ale pak když se podívala, měl propadlé břicho, otevřenou pusu a přivřené oči," popsala Míša.

Dcerka prý hned vyběhla ven a díky sousedce začalo oživování a přivolala se záchranka. Napsala jen SMS, aby jí maminka hned zavolala, ale ta se dozvěděla tragickou zprávu od sousedky. "Okamžitě jsem přijela, záchranáři už s resuscitací končili. Prosila jsem je, jestli by to nemohli zkusit znovu. Oživovali ho dvacet pět minut, ale nepomohlo to," vzpomíná v rozhovoru s Bleskem Míša.

Lituje, že to nezkusila sama

"Vím, že když se to do nějaké doby nepovede, že to nemá smysl. Ale týkalo se to mě. Je to zoufalství, kdy jdou fakta stranou a věříte i v to, že vstane z mrtvých," popsala Čestmírova přítelkyně s tím, že lituje, že to nezkusila ještě sama. Za celou dobu jí nepřišlo, že by s jejím přítelem bylo něco špatně. Podepisoval se na něm věk, ale dělal si z toho legraci. "Říkal, že na šedesát je to dobrý," uvedla.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy