Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Babiše juniora PÓZOVALA NAHÁ: Tady je vše, co se o Líze (30) ví

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 18 fotografií
Babiš na Ukrajině
Andrej Babiš mladší (35) si na Krymu našel přítelkyni. Ukrajinští novináři teď o pět let mladší Jelizavetu (30) vypátrali a zjistili o ní několik zajímavých informací. Babišova milá mimo jiné nafotila hodně peprné snímky!

Našla se přítelkyně Andreje Babiše mladšího Třicetiletou Jelizavetu vypátrali ukrajinští reportéři. Podařilo se potvrdit, že skutečně pochází z Krivého Rogu, kde s ní syn premiéra Andreje Babiše (64) pobýval.

Na výsledky práce novinářů z Ukrajiny upozornil Český rozhlas a také Blesk.cz. Jelizaveta žije v jednopokojovém bytě ve svém rodném Krivém Rogu na východní Ukrajině, má ale i byt na krymské Jaltě. Není jasné, čím se v současnosti živí. Prý ale nebyla nikdy oficiálně zaměstnána.

Na svém profilu na sociální síti Vkontakte má řadu fotografií, jsou mezi nimi snímky s Babišem mladším i takové, na kterých pózuje kompletně nahá. Má tam rovněž uvedeno, že v minulosti pracovala jako konzultantka ve firmě, jež obchoduje s oblečením. Další fotografie najdete například ZDE

Jelizaveta v březnu 2014 přidala několik fotek ruského premiéra Dmitrije Medveděva (53). Bylo to krátce poté, co Rusko anektovalo ukrajinský Krym. Přítelkyně Babiše juniora má syna, který si tehdy s Medveděvem podal ruku. Český generál Petr Pavel minulý týden upozornil na bezpečnostní riziko, které vztah Ukrajinky s Babišem mladším může představovat. Podle bývalého šéfa vojenského výboru NATO nelze vyloučit, že žena pracuje pro ruské tajné služby.

Policie údajný únos Babiše mladšího vyšetřuje. Zatím se jí však nepodařilo s premiérovým synem navázat přímý kontakt.

Související články

Další články