Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Přítelkyně Adama Mišíka zdaleka nemá největší přírodní ňadra Česka. Kdo ji strčí do kapsy?

Přítelkyně Adama Mišíka má krásná přírodní ňadra. Jsou ale Češky,
které je mají větší.
Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Přítelkyně Adama Mišíka (20) rozčeřila vody českého šoubyznysu. Diana Kratochvílová si na vyhlášení ankety Český lev 2018 vzala šaty, které odhalily její přírodní ňadra. A lidé začali diskutovat, zda to nepřehnala. Jsou ale Češky, které příroda obdařila ještě více.

Nádherná přítelkyně Adama Mišíka Diana Kratochvílová si na vyhlášení ankety Český lev 2018 vzala hodně provokativní šaty. Velký výstřih odhalil její krásná ňadra.

Některé závistivé Češky pak začaly řešit, že její ňadra jsou příliš velká a Diana je měla raději schovat do upnutých šatů. Mužské části české veřejnosti se ale její prsa líbí.

V redakci eXtra.cz si myslíme, že Mišík má krásnou přítelkyni, která má super ňadra. A není důvod je schovávat. Národ si bohužel zvykl na různé silikonové sexbomby a lidé už nechápou, že na přírodu prostě gravitace působí jinak než na bakelit.

Navíc Diana není žádný extrém. Například pornoherečka Angel Wicky má ňadra ještě mnohem větší. A také jde o přírodu! Tady rozhodně skalpel plastického chirurga nepůsobil.

Nebo taková modelka Milena Velba, která svá obří prsa proslavila hlavně v Německu. Také ona Mišíkovu přítelkyni svými přírodními ňadry strčí do kapsy.

Související články

Další články