Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Přítelkyně (†23) známého brankáře se oběsila kvůli střevním potížím: Jsem ti jenom přítěží, napsala v poslední zprávě

Škoda mladého života!
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Faye Howard (†23) pracovala v bance, jejím přítelem byl brankář Billy O’Brien a páreček vypadal jako reklama na štěstí. Usměvaví, mladí, krásní lidé. Jenomže ve skutečnosti trpěla Faye depresemi, které spolu s dalšími problémy vyústily v sebevraždu. Mladá žena se oběsila v parku na předměstí Manchesteru. Když ji našli, z mobilu jí stále hrála hudba, v trávě byla fotka jejího dědečka a dvě plata antidepresiv, které spolykala. Tragická událost se stala na konci června tohoto roku, ale až nyní o ní britská média začínají psát.

Faye Howard trpěla střevními problémy, které podle deníku Daily Mail zhoršily silné léky proti migréně. Dále jí byla diagnostikována disenergie pánevního dna. Což znamená, že předtím, než šla záchod, měla silné křeče a bolesti. Ty jí zabraňovaly si vůbec na toaletu dojít. Faye se za svůj zdravotní stav velmi styděla a považovala ho za „trapný“.

„Byli jsme spolu na dovolené a najednou začala mít prudké bolesti břicha. Bylo to tak děsivé, že jsme se rychle vrátili zpět do Anglie a vyhledali doktora,“ vzpomíná její přítel Billy. Po téhle zkušenosti už prý Faye na žádnou společnou dovolenou nechtěla.

„Během dlouhých měsíců se její stav vůbec nelepšil,“ dodává Billy, který se mezitím kvůli práci přestěhoval do Skotska. Protože tam Faye nemohla najít práci, vrátila se zpátky domů.

Faye se cítila čím dál tím hůř. Pořád si připadala, že všem přitěžuje a ostatní se musí přizpůsobit jejímu zdravotnímu stavu. Navíc si z ní utahovaly i kolegyně v práci, což dívce, která už tak byla psychicky na dně, vůbec nepomohlo.

Její sestra Rachel ji naposledy viděla na rodinné návštěvě. „Vzala si od nás velkou černou tašku a cestou po schodech říkala, že už má všeho po krk. Netušila jsem, že to bylo tak vážné.“

Na cestě domů za svou přítelkyní začal Billy od Faye dostávat podezřelé zprávy. V nich bylo, že je jenom přítěží. Rychle kontaktoval policii, ale ta dívku našla pozdě.

Související články

Další články