To místo v pražské Hybernské ulici bude asi prokleté. Za poslední roky se zde vystřídalo hned několik klubů. A tím naposledy neúspěšným na této adrese byl právě Playboy Club Jiřího Wohlmanna. Ten se snažil do zdejších rozsáhlých prostor nalákat zákazníky na krásné a spoře oděné slečny. Ale ani takto lákavá nabídky hosty nepřivedla.

„Záměr striptýzového klubu byl možná dobrý, ale panu majiteli se ho ani za rok fungování vlastně nepodařilo pořádně naplnit a rozjet. Utrácelo se tu spousty peněz za zbytečnosti, ale nepodařilo se panu Wohlmannovi zajistit to podstatné. A sice klienty a odpovídající personál, včetně dobrých holek. Skončilo to tak, že do klubu nakonec nikdo nechodil,“ popsal fungování Playboy Clubu jeden z bývalých barmanů.

Není bez zajímavosti, že klub sídlil ve stejné ulici, ve které je i sídlo ČSSD. Tedy strany, za kterou je poslancem Václav Votava, jehož dcerou je právě přítelkyně bývalého majitele Playboy Clubu Jiřího Wohlmanna Kateřina. Poslanci Votavovi jsme zaslali několik otázek na téma poněkud kontroverzního podnikání jeho skoro zetě, ale ty zatím zůstaly bez odpovědi.