Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přítel Veroniky Kopřivové terčem posměchu: Nahoře svaly, dole nohy jako holka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 29 fotografií
model
Přítel Veroniky Kopřivové (28), model Miroslav Dubovický (27), se stal po uveřejnění snímku v plavkách terčem posměchu. Zatímco od pasu nahoru se může podle diskutujících na sociální síti pyšnit vypracovanými svaly, od pasu dolu tomu je naopak. Prý má nohy stejně hubené, jako jeho štíhlá přítelkyně.

Model Miroslav Dubovický, veřejnosti známý především jako nový přítel Veroniky Kopřivové, se na sociálních sítích stal terčem posměchu. Poté, co na svůj Instagram vystavil snímek v plavkách, začali lidé diskutovat o tom, že horní polovina jeho těla úplně nesedí k té spodní. Zatímco svaly na hrudníku, břiše a rukou má nástupce Jaromíra Jágra vypracované, nohy má prý stejně hubené, jako jeho přítelkyně.

Komentáře pod snímkem, který byl umístěn na facebookovou stránku zaměřenou na prohřešky celebrit, hovoří jasně. "Ve fitku nikdy nevynechávej posilování nohou," píše se v jednom. Někteří komentující se Dubovického však zastali. "Mně se líbí i s hůlčičkami," napsala jedna z jeho fanynek.

V galerii najdete porovnání nohou Miroslava Dubovického a jeho přítelkyně Veroniky, díky kterému se model stal terčem posměchu.

Související články

Další články