Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Přítel Shopaholicadel David není žádná oběť: Neomaleně vyhrožuje její matce

Hvězda sociálních sítí Shopaholicadel a její snoubenec.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Dalších 5 fotografií
nenávist

O Davidovi, který žije s bizarní tiktokerkou Shopaholicadel, si lidé často myslí, že je týraný a de facto chudáček. Jenže jeho nedávné kroky vůči mamince influencerky ukazují, že je ve skutečnosti úplně někdo jiný. Dokonce jí na Instagramu vyhrožoval. Zdroje blízké rodině pro eXtra.cz tvrdí, že Davidovu podivnému chování předcházela Adélina sprostá esemeska mamince...

David od Shopaholicadel: Neuvěřitelné výhrůžky

„To, jak jste se teď zachovala, co jste napsala, od vás bylo pěkně hnusný. Jestli jste ráda, že jste Áďu takhle psychicky vydeptala, vytýrala, tak klidně za váma dojedu a budeme to řešit osobně. Klidně si to s váma vyřídím, protože to, co děláte Áďě, jak vy, tak vaše milovaná dceruška, to je akorát tak spodina České republiky. Jste spodina, nic jinýho,“ zuří David, který se patrně se svou partnerkou cítí naopak jako honorace této země. Nahrávku zveřejnil instagramový profil Cringepage, který se zaměřuje na kritiku influencerky Shopaholicadel.

Mladík, jenž nemůže chodit na WC, kdy se mu zachce, je evidentně pod vlivem historek Adély, která už loni eXtra.cz vyprávěla, jak ji matka nikdy neměla ráda a vždy upřednostňovala její sestru. Ta to ale tehdy v komunikaci s naším redaktorem označila za nesmysl, děl se prý pravý opak.

Kdo je tu spodina?

Reakce kritiků pod nahrávkou jsou jednoznačné.

„On je spodina. Nechá se živit a vydržovat od ženský,“ rozčílila se například Lufina.

„Až tady někdo zase bude toho upíra litovat, jak ho Adéla týrá apod., tak by si měl povinně tohle poslechnout,“ píše Kate.

A co vlastně Davida tak naštvalo? Prý ne to, o čem hovořila sama jeho velmi kontroverzní láska.

Adéla si stěžuje

„Proč jsem smutná? Protože mě moje rodina v hodně velké věci zklamala, poskytuje veškerou konverzaci se mnou hyenám z Cringepage. Nestojí při mně, jsou proti mně, a úplně bezdůvodně,“ tvrdí Adéla, která přitom dlouhodobě svou rodinu veřejně kritizuje a ponižuje.

Podle našich informací záznam výhrůžek Davida dostali lidé z Cringepage právě proto, že ho dosud veřejnost jen litovala a netušila, co je ve skutečnosti zač.

Zdroje blízké rodině pro eXtra.cz tvrdí, že Davidovu podivnému chování předcházela Adélina sprostá esemeska mamince, která na ni dceři měla odepsat to, že by se měla vzpamatovat a ozvat se, až se bude chovat normálně. Taková „drzost“ vyprovokovala mladíka k neuvěřitelnému slovnímu vodopádu.

Nikdo z nás samozřejmě do vztahů v rodině Adély nevidí, nicméně na dnešních sociálních sítích se po všech extempore Adély a jejího Davida nenajde snad jediný člověk, který by stál při nich. Všichni naopak litují maminku a sestru za to, co jim dělají a jak je urážejí…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy