Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přítel sexy Holišové nemůže strachy spát: Víme, s kým se nebezpečně sblížila v zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas

Má tanečník důvod k žárlivosti?
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Během zkoušek a natáčení probíhají takové emoce, že by se člověk divil, kdyby mezi někým nezpřeskočila jiskra a nebyla viditelná náklonnost. Mělo se to stát i v případě zadané herečky Hany Holišové, které se zželelo kolegy, až to vypadá spíš i na něco víc. To bude mít doma asi co vysvětlovat.

Díky show Tvoje tvář má známý hlas se v herečce Haně Holišové probudilo ženství a sexualita, která z ní jen číší. Bylo by divné, kdyby si toho nějaký z kolegů nevšiml a nezačala se mu líbit více, než je zdrávo. Ale ona si taky za to může sexy brunetka sama.

Kdo ji zná, tak ví, že je taková soucitná, proto se prý snažila i v zákulisí utěšovat soupeře Petra Vondráčka, kterému se v soutěži zrovna moc nedaří a je na dně tabulky. Chlácholí ho, povzbuzuje, ale to v té vypjaté atmosféře, kde si sahají na dna svých sil, může přerůst i v něco víc. Nebyli by první ani poslední.

Třeba ve StarDance se dalo i díky té únavě, přepracovanosti, radosti i smutku několik párů dohromady a žijí spolu dodnes. Třeba se zamilovaly herečky Marie Doležalová či Jitka Čvančarová. Bude to snad případ zadaných umělců Hany a Petra? To by se určitě nelíbilo mladšímu tanečníkovi Tomáši Smičkovi, který je prý docela žárlivý a svou partnerku si hlídá jako oko v hlavě. Ale jak se říká: „Co oko nevidí, srdce nebolí…“

Související články

Další články