Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Přítel popálené Týnuš Třešničkové exkluzivně promluvil pro eXtra.cz: Byla to moje chyba…

+ Dalších 30 fotografií
Konečně promluvil
Na konci září šla Týnuš Třešničková (22) se zámožným přítelem Viktorem Hajíčkem do luxusní restaurace v Istanbulu. Dovolená v Turecku se jí stala osudnou. Při ohnivé show na baru došlo k ohromnému neštěstí. Její přítel se doposud vyhýbal veškerým rozhovorům, až teď promluvil pro eXtra.cz. Jak na tom instagramová kráska aktuálně je?

„Bylo to neštěstí. Tu restauraci jsem vybíral já a to byla to chyba. Moje chyba… Bylo vše v pořádku a pak se to stalo. Aktuálně je Týnuš kvůli tomu, že v Istanbulu je špičková nemocniční péče, stále tam. Myslím ale, že na Vánoce bude zpět doma,“ řekl eXtra.cz Hajíček s tím, že Týnuš zatím neprodělala žádnou operaci. „Jde o mylné informace. Žádná operace neproběhla,“ upřesnil.

Podle jeho slov záchranka po nešťastném momentu přijela na místo do dvaceti minut. „Převoz byl rychlý a veškerou péči hradí majitel restaurace. Zatím na soudní spor nedošlo, uvidíme, jak vše dopadne,“ pokračoval Hajíček.

Co všechno prozradil o Týnuš a jaké bylo jejich první rande? Plánují děti či svatbu a jak nešťastný okamžik v Turecku poznamenal jejich vztah? Vše se dozvíte v rozhovoru, který najdete zítra v 15 hodin na portálu eXtra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články