Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Přítel popálené Týnuš: Promluvil pro eXtra o ROZCHODU a jejím těžkém stavu!

Týnuš čeká ještě dlouhá léčba, její přítel Viktor Hajíček popřel rozchod.
Zdroj: archiv
+ Dalších 46 fotografií
exkluzivně
Týnuš Třešničková (23) se stále léčí z popálenin v turecké nemocnici, kde se léčba značně komplikuje. Před pár dny dokonce ukázala snímek, z něhož je patrné, že se jí popáleniny velmi špatně hojí. Začalo se dokonce spekulovat o tom, že její partner se s ní měl rozejít. Pro eXtra.cz Viktor (33) exkluzivně promluvil, jak to s jejich vztahem vypadá a jaký je Týnuščin skutečný stav.

Slavná instagramová kráska podle Hajíčka vystavila snímek s popáleninami kvůli tomu, že lidé se stále dotazovali, proč je tak dlouho v Turecku. "Chtěla jim dát najevo, že léčba je dlouhá," řekl eXtra.cz Viktor, který podniká v oblasti s mobilními telefony.

Vyvrátil spekulace o rozchodu. Mnozí ho totiž začali podezřívat z toho, že kdyby s Týnuš stále byl, bude s ní v Turecku. "Létám za ní stejně jako její rodina. Naposledy jsem tam byl o předminulém víkendu. Není pravda, že bychom se rozešli," upřesnil Viktor, že i když nejsou spolu denně, jejich vztah dále trvá. "Kdy tam znovu poletím? Velmi brzy. Vztahy na dálku moc nefungují, ale tohle je zcela jiný případ," pokračoval.

Podle Hajíčka bude Týnuš v Turecku ještě delší dobu. "Neumím to určit přesně. Týnuš má speciální léčbu a v Turecku je pod dohledem odborníků, kteří mají specializaci na popáleniny. Přesun zpět do Česka bude tedy ještě chvíli trvat. Poté, co se jí rány zahojí, dojde k plastickým zákrokům," dodal Viktor Hajíček, z jehož hlasu bylo znát, že je z celé situace okolo své přítelkyně velmi zarmoucen.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy