Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přítel Pavla Berkyho z MasterChefa měl nehodu: Hudebník Matěj je odkázán na pomoc druhých

Pavel se musí starat o přítele po nehodě.
Zdroj: Archiv Pavel Berky
+ Dalších 5 fotografií
Rána osudu
Módní návrhář a možná i budoucí MasterChef Pavel Berky s jeho partnerem, zpěvákem a bývalým soutěžícím SuperStar Matějem Pardusem zažívají náročné, ale velmi úspěšné období. To však nedávno ohrozila Matějova nehoda na motorce, po které se právě zotavuje a vyžaduje péči. Oba tak museli některé aktivity zrušit nebo posunout.

O příteli amatérského kuchtíka Pavla Berkyho jsme již psali. Matěj je úspěšný hudebník, který spolupracoval například i s Ivetou Bartošovou.

V době, kdy Pavel Berky soutěží o titul MasterChef Česko, plánuje pop-up stánky na farmářských trzích, stará se o svoji módní značku a zároveň se stává hlavním módním návrhářem značky E.daniely, měl Matěj nehodu na motorce a musel podstoupit operaci paže a kotníku.

Nutná pomoc okolí

Po dvou týdnech hospitalizace byl propuštěn domů, kde je nutná péče partnera a rodiny. Matěj Pardus tak musel prozatím zrušit natáčení klipu pro jeho zatím nejúspěšnější píseň „24-7“, kterou původně připravoval do soutěže Eurovize. Tam se však nedostala, ale ocenili ji fanoušci na Fajn rádiu, kde se již několik týdnů drží na předních pozicích hitparády.

Natáčení klipu měl Matěj naplánováno jen pár dní po nehodě a fanoušci si tak na nový klip budou muset ještě chvíli počkat. Do té doby si mohou nový song užít alespoň na YouTube nebo Spotify.

Vážíme si společného času

"Poslední měsíce jsme toho měli opravdu moc a i přes karanténu jsme se díky Matějově hudbě, módě a aktivitám kolem MasterChefa v podstatě nezastavili. Člověku až zatrne, jak může být ve vteřině všechno jinak, a uvědomili jsme si, že je třeba se někdy zastavit a užívat si více každého dne spolu. Teď spolu po téměř osmi letech trávíme asi nejvíce času a moc si toho vážíme a užíváme," svěřil se Pavel.

Pavel a Matěj by měli být viděni už 27. 6. na farmářských trzích v Karlíně, kde v rámci spolupráce s firmou Bavimevarit.cz odstartují letní turné po zajímavých místech ČR, kde budou moci fanoušci soutěže MasterChef Česko poprvé ochutnat jídla připravená přímo Pavlem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy