Je to jen pár týdnů, co herečka randí s pohledným hudebníkem, ale jejich životy to hodně zamíchalo. U Marka těch změn asi nastalo teda víc. Nejenže mu Patricie už dohazuje kšefty v seriálu Ulice, kde hraje skoro deset let naivní Terezu, teď se dokonce bubeník rozhodl, že skončí v kapele, která ho proslavila.

Po třech letech koncertování v Eddie Stoilow ohlásil konec. Už nechce jezdit po koncertech a trávit večery v hotelech osamocen, ale chce být se svou láskou a nevylézt dlouhé hodiny z postele. Přeci jen si chce ty zamilované a hodně divoké začátky užít. O dost by přišel. Podle hereččiných známých ona sex přímo miluje a teď ho bere jako svůj hubnoucí prostředek.

Jelikož už je skoro průhledná, tak není těžké si domyslet, že se erotickým hrátkám neoddávají jen jednou týdně v neděli po obědě, ale „buší“ do toho skoro pořád. A proč taky ne. Jsou to mladí a hezcí lidé, kteří si rozumí, tak proč si neužívat. Jen aby toho po čase Marek nelitoval, že skončil ve skupině, až nebude mít do čeho „píchnout“.