Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přítel Patricie Solaříkové KONČÍ V KAPELE! Je to kvůli divokému sexu s náruživou herečkou?

Jsou spolu tak roztomilí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Na herečce Patricii Solaříkové (27) je vidět, že je hodně zamilovaná. Nejenže hubne před očima, jen září, ale dokonce jí teď přítel Marek Fryčák vyznal lásku tím největším komplimentem, jaký u bubeníka můžete zažít. Chce s ní trávit veškerý čas, tak končí v kapele Eddie Stoilow!

Je to jen pár týdnů, co herečka randí s pohledným hudebníkem, ale jejich životy to hodně zamíchalo. U Marka těch změn asi nastalo teda víc. Nejenže mu Patricie už dohazuje kšefty v seriálu Ulice, kde hraje skoro deset let naivní Terezu, teď se dokonce bubeník rozhodl, že skončí v kapele, která ho proslavila.

Po třech letech koncertování v Eddie Stoilow ohlásil konec. Už nechce jezdit po koncertech a trávit večery v hotelech osamocen, ale chce být se svou láskou a nevylézt dlouhé hodiny z postele. Přeci jen si chce ty zamilované a hodně divoké začátky užít. O dost by přišel. Podle hereččiných známých ona sex přímo miluje a teď ho bere jako svůj hubnoucí prostředek.

Jelikož už je skoro průhledná, tak není těžké si domyslet, že se erotickým hrátkám neoddávají jen jednou týdně v neděli po obědě, ale „buší“ do toho skoro pořád. A proč taky ne. Jsou to mladí a hezcí lidé, kteří si rozumí, tak proč si neužívat. Jen aby toho po čase Marek nelitoval, že skončil ve skupině, až nebude mít do čeho „píchnout“.

Související články

Další články