Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přítel narkomanky Katky Bradáčové otevřeně promluvil: Agresivní stavy a boj se závislostí

Přítel narkomanky Katky Bradáčové otevřeně promluvil: Agresivní stavy a boj se závislostí
Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Je to více než měsíc, kdy se nejznámější narkomanka Česka pochlubila, že se snaží abstinovat. Mezitím prošla několika těžkými momenty. Střídala stavy, které přecházejí někdy až do agresivity... Řeč je o Katce Bradáčové (43), která by ve svém boji se závislostí ráda zvítězila. Její partner Ivo, s nímž tvoří pár rok a půl, promluvil o jejím aktuálním boji s démony.

V životě Katky Bradáčové možná konečně nastal zlomový obrat. Její partner Ivo promluvil pro eXtra o tom, že Katka se snaží zvednout z pomyslného dna. Není to ale jednoduché. Katka je na drogách od své puberty a mnohokrát se už pokusila abstinovat, zatím vždy marně

"Katka se snaží celou dobu od našeho posledního rozhovoru abstinovat a věřte mi, že to nemá vůbec lehké. Ty stavy, ty měnící se nálady jsou kolikrát na zabití. Ale každý, kdo o Katce pochybuje, se za nějakou dobu přesvědčí, že jde dostat se z úplného dna zase zpět do společnosti a začlenit se," uvedl pro eXtra partner Ivo s tím, že se snaží Katce pomáhat a věří jí, že svůj boj zvládne.

Chtěla by práci

Aktuálně je Katka na subotexech, což je náhražka drogy. Katka se podle svého životního partnera snaží být úplně čistá. Sama by si dokonce ráda našla práci. "Nikdo mě ale zaměstnat nechce. Je to těžké," uvedla nedávno pro eXtra hrdinka ze slavného dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové.

Katka prožívá těžké momenty, ale zdá se, dospěla k rozhodnutí svůj boj s drogovým démonem vyhrát. Na to, jak se snaží být "čistá" se podívejte v exkluzivním videu ZDE: S drogou končím. Chtěla bych pracovat, ale někdy mě lidé zmlátí, říká narkomanka Katka

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy