Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přítel Míši (†21), kterou zabil vlak, šokuje: Neberu to jako katastrofu!

Při přebíhání kolejí dívku smetl vlak. Její přítel jen o vlásek
unikl smrti.
Zdroj: facebook.com
Přebíhali spolu koleje, jenže Míšu (†21) smetl vlak a byla na místě mrtvá. Vše na vlastní oči viděl její přítel, ezoterik Petr M., který smrti unikl jen o vlásek. Po tragédii všechny šokoval svými slovy. Prý to nebere jako katastrofu!

Policie vyšetřuje případ Michaely T., kterou v pátek u Tatců na Kolínsku zabil vlak. Přebíhala koleje se svým přítelem, ezoterikem Petrem M., který vše viděl na vlastní oči a přežil. „Já to neberu jako katastrofu, protože vím, že všechno je vždycky v pořádku. Beru svět jako pozitivní místo a život a smrt jsou v rovnováze. Její přátelé a rodina to berou jako katastrofu, protože nemají tento nadhled,“ řekl Petr v rozhovoru pro deník Blesk.

„Policisté přijeli v pátek na místo činu. Případ je nyní ve fázi šetření. Nebylo ale zjištěno, že by došlo k cizímu zavinění,“ řekla serveru Lidovky.cz mluvčí nymburské policie Petra Potočná. „Je nařízena soudní pitva. Počkáme samozřejmě na její výsledky,“ dodala. Policisté mluvili i s dívčiným přítelem Petrem M. „Já jsem stihl přeběhnout koleje, ale Míša byla asi metr za mnou a nestihla to, vlak ji přímo smetl a okamžitě na místě zemřela,“ řekl.

Mladý muž je ezoterikem a tvůrcem webu Ladírna.cz, kde se objevily i články o rostlině ayahuasky. Někteří známí dívky si myslí, že byla pod vlivem této halucinogenní rostliny. „Je to tak měsíc, co jsme rostlinu užili naposledy. Ten večer před nehodou jsme nic neměli. Míša nepila alkohol, nekouřila,“ řekl serveru Lidovky.cz přítel Petr.

Po nehodě se prý spojil i s její duší. „Dnešní noc jsem se velmi intenzivně spojil s Míšinou duší, mám mnoho důležitých zpráv a vhledů, které nám mohou pomoci k pochopení velkého mystéria života, jehož součástí je i smrt,“ napsal na svůj Facebook.

V pátek chtěli Míša a Petr přejít koleje, aby mohli nastoupit do vlaku, který už brzdil ve stanici. Jenže se na druhé koleji vyřítil rychlík. Míša byla na místě mrtvá, jejího přítele vlak odmrštil na závoru a nic se mu nestalo.

Související články

Další články