Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přítel krásné Moniky Bagárové oslavil narozeniny sám: O zábavu se postarala malá Rumia

Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Další 2 fotografie
LÁSKA
Úspěšný MMA zápasník Makhmud Muradov (31) včera oslavil své 31. narozeniny. Jeho partnerka, půvabná zpěvačka Monika Bagárová (26) svému miláčkovi na Instagramu dojemně popřála. Bojovník strávil své narozeniny v zahraničí bez svých nejbližších.

Makhmud Muradov, mistr bojových umění, včera oslavil své 31. narozeniny. Jeho partnerka, zpěvačka Monika Bagárová (26), svému miláčkovi na Instagramu popřála „Všechno nejlepší, lásko“ a podělila se o vysmátou fotku celé rodinky.

Největší pozornost ale vzbudila jejich dcera Rumia, která se na fotce v breku šklebí. Monika to okomentovala slovy, že Ruminka dostává nervy. Známý zápasník MMA s přezdívkou Mach oslavil narozeniny bez Moniky v Uzbekistánu, kde navštívil také místní sirotčinec. Při této příležitosti se s dětmi vyfotil.

,,Pokaždé, když jdu do sirotčince, vidím tváře těch nejvděčnějších lidí na světě, kteří mi jsou drazí. A to mě motivuje k pohybu vpřed. Chovat se k lidem dobře, být důstojným příkladem mladým lidem. Myslím si, že to by mělo být hlavním cílem každého z nás. Pokud dá Alláh, čeká na nás jasné vítězství,“ vzkázal zápasník fanouškům z města Bukhara. V komentářích lidé vyzývali krásnou Moniku, aby navštívila Uzbekistán společně s Machem. Zda tedy pár oslaví Valentýna společně a pokud to bude v Česku, zatím není jasné.

Související články

Další články