Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Přítel Josefa Rychtáře (64) o tom, co se dělo po smrti Ivety: V její vile se odehrávaly orgie

Stanislav Lysý, Vlaďka Suleková a Josef Rychtář.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
rychtářova pieta

Dnes přesně v 11:45 uplyne devět let od smrti Ivety Bartošové (†48). Právě v tento den se jedna z nejslavnějších zpěvaček české popmusic rozhodla skokem pod jedoucí vlak ukončit svůj život. A to v den narození svého tehdejšího muže Josefa Rychtáře, který dodnes odmítá předat jejímu synovi Arturovi Štaidlovi urnu s jejími ostatky. Přestože se považuje za trpícího vdovce, zdroje eXtra.cz mluví zcela jinak. Jenom několik týdnů po její smrti se v její vile odehrávaly doslova orgie. 

Josef Rychtář sice může budit dojem počestného vdovce, historie ale nelže. Říčanský podnikatel totiž po smrti Ivety Bartošové, která spáchala sebevraždu v den jeho narozenin, rozhodně nedržel pietu, jak se patří. Nejenže tropil jeden skandál za druhým a přímo před její vilou napadl Zdeňka Macuru, z jejího domu, ve kterém se zabarikádoval se svými kumpány, udělal místo neřesti. Tak na týdny po smrti národem milované zpěvačky vzpomíná jeho tehdejší kamarád Stanislav Lysý.

"Byla to Sodoma Gomora," říká bez obalu Lysý, který v posledních měsících života Ivety Bartošové fungoval jako zvukař na jejích koncertech a k Bartošové a především Rychtářovi měl v té době velmi blízko.

"O Rychtářovi a těch ženských se už napsalo hodně a je to pravda. Některé byly její fanynky, některé si vygooglil a sám si je vyhledal," popisuje po letech Lysý, který byl očitým svědkem všech událostí, které se ve vile Ivety Bartošové po její smrti odehrály.

Čtyři ženy u Rychtáře bývaly pravidelně

"Nerad o tom mluvím. Už dva roky abstinuji. Mě nejvíc štvalo, že to pak hodil na mě. Je pravda, že jsem jim otvíral dveře. Bylo to ale na jeho příkaz a chodily za ním," dodává Lysý, který už roky není s Rychtářem v pravidelném kontaktu, a to kvůli autonehodě, ke které došlo v březnu 2012, když se vraceli z charitativního plesu ve Frenštátu.

"Jsem v invalidním důchodu a dalo by se říct, že i kvůli té autonehodě. Museli mě sešroubovat skrz masku, aby zmírnili následky. Na to jsem dostal čtyřicet procent invalidního důchodu," přiznal Lysý s tím, že s Rychtářem je ještě v občasném kontaktu.

"Pak si ale na vše vzpomenu a raději se odmlčím. Stále mezi nás ale vstupuje Vlaďka Šuleková, která nás chce udobřit,” dodal Lysý, který zmínil jednu z žen, která po smrti Bartošové pravidelně přespávala v její vile.

Deník Blesk v srpnu roku 2014 přinesl seznam čtyř žen, které se měly po smrti Ivety Bartošové po jeho boku objevovat nejčastěji. První z nich byla Eliška z Ostravy, což byla dlouholetá fanynka tragicky zemřelé pěnice. Tehdy dokonce tvrdila, že se měly osobně znát.

"Zeptala se mě, zda bych jí dal pusu"

"Požádala mě, zda by se se mnou mohla vyfotit, nejspíš se chtěla pochlubit v Ostravě. Pak se mě zeptala, jestli bych jí dal pusu. Stejně takovou pusu dám svým blízkým nebo kamarádce, nehledejte v tom nic vážnějšího," svěřil se tehdy Rychtář Blesku.

A nebyla sama, kdo měl k Rychtářovi blízko. Tehdy čerstvě třicátnice Barbora dokonce ve vile po někdejší princezně české popmusic dokonce i několikrát přespala. I ona měla mít poměr s čerstvým vdovcem, který truchlil po svém.

Za jeho oficiální partnerku se ale vydávala jistá Jetra Jasáková. "Josef je můj přítel a chodíme spolu už tři měsíce, žádnou jinou kromě mě nemá a Bára rozhodně není jeho přítelkyně!" rozčilovala se podle Blesku Jasáková, když zjistila, že není jedinou novou ženou v životě Josefa Rychtáře.

"Naposledy jsem u něj byla před týdnem z pátku na sobotu a bylo to krásné, budeme spolu plánovat i budoucnost," tvrdila tehdy žena. Rychtář se ale měl tvářit, že si vše vymyslela. A nebyla sama. Další z žen měla být Vlaďka Šuleková. S tou ale Rychtář, alespoň podle slov Stanislava Lysého, nikdy nic neměl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy