Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti

Přítel jí zatajil, že je pedofil: Matka pak našla své dvě dcery znásilněné a ubodané k smrti
Zdroj: vkontakte.ru
Předchozí Další
znásilnění
Po zkrachovalém manželství doufala, že nalezla toho pravého muže, který bude milovat ji i její osmiletou a třináctiletou dceru. Valentinu Saprunovu (40) ale zasáhla nečekaná rána. Její nový partner Vitaly Molchanov (41) byl totiž usvědčený vrah a pedofil. Malé dívky se tak staly jeho dalšími oběťmi.

Zdravotní sestra Valentina Saprunova a Vitaly Molchanov se poznali díky seznamovací aplikaci. Muž jí ale zapomněl říct jednu zásadní věc. Do roku 2010 totiž seděl za mřížemi za kruté znásilnění a vraždu dítěte. Matka dvou dcer jen toužila opět najít lásku. V minulosti jí totiž nevyšlo manželství.

Zaslepená láskou se tak s dětmi odstěhovala ze Sibiře do Rybinsku za svým novým partnerem. Jednoho dne se vracela domů z práce a spatřila děsivou scénu. Obě její dcery byly k smrti ubodané nožem. Ještě před odpornou vraždou je Vitalij znásilnil. Muž následně uprchl na bílém kole.

"Nejspíš by se tahle tragédie nestala, kdyby Valentina věděla důležitou věc, že už ve vězení seděl za vraždu a znásilnění dítěte. Jenže Vitaly to před ní tajil," objasnila ruská televize REN TV. K tragické události se vyjádřil i místní soused. "Ta žena přišla do Rybinsku za štěstím. Je mi jejích dcer líto. On je bestie, musí být neprodleně zničen," prohlásil. Molchanov je nyní obviněn z dvojnásobné vraždy, znásilnění a zneužití dítěte. Policie ho však stále nedopadla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy