Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přítel ji uviděl bez make-upu a bez milosti jí dal kopačky: Co strašného dívka skrývala?

Co se jí stalo?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Sophia Ridlington je mladá studentka z Anglie, která na svých sociálních sítích všechny dlouho oslňovala svým maskérským uměním. Byla mistryní make-upu a uměla udělat i pořádně děsivý halloweenský kostým. Jenomže jednoho dne se rozhodla všem sdělit pravdu a ukázala doslova svou pravou tvář.

„Už mám toho dost. Nebaví mě se pořád skrývat za těžké vrstvy make-upu. Řeším teď hodně věcí a stres moji lupénku ještě zhoršuje. Už se nechci schovávat,“ napsala Sophia k fotce, kde ukazuje svou tvář bez make-upu. Je vidět, že lupénka se rozšířila po celém obličeji a krku. Musí být nepříjemné už tak citlivou kůži ještě dráždit líčením.

„Nenechte si kecat do života od lidí, kteří chtějí, abyste prohráli. Nenechte se rozhodit a pamatujte si, že jste úžasní,“ vzkazuje mladá dívka. Sophia si toho kvůli své kožní nemoci vyslechla mnoho a navíc přišla o přítele. Ten její obličej nevydýchal, a když ji viděl bez make-upu, tak se s ní rozešel.

Teď už svou tvář normálně ukazuje, ale zároveň učí holky, jak se v případě kožních problémů správně nalíčit, aby se cítily přes den sebejisté. Dříve Sophia bez dlouhých kalhot a trika z domu nevyšla, ale teď už ví, že nikdo není dokonalý a za své tělo se přestala stydět. A to samé doporučuje i ostatním.

Související články

Další články