Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Přítel Barbory Strýcové přišel o práci: Matějčkovi zlomila vaz fotka s jeho láskou

+ Dalších 12 fotografií
to se nepovedlo
Přítel tenistky Barbory Strýcové (33) Petr Matějček (36), kterého vyměnila za muzikanta Davida Krause, skončil v módním magazínu Elle, kde dělal šéfredaktora. Kuriózní na tom je, že zřejmě kvůli své drahé polovičce.

Vydavatelství magazínu Elle potvrdilo, že Matějček v magazínu opravdu končí. „Na postu šéfredaktora Elle končí Petr Matějček, který titul řídil poslední rok a čtvrt jako vůbec první muž v čele tuzemské verze tohoto módního časopisu. Matějček odchází po vzájemné dohodě,“ potvrdila MediaGuru.cz generální ředitelka vydavatelství Burda International CZ Petra Fundová.

Spekuluje se, že za jeho odchodem stojí osobní vztah s tenistkou Strýcovou, který se prolnul do jeho profese. Údajně mělo jít o fotografii tenistky použitou na titulní straně Elle. „Šlo o fotku Barbory Strýcové zkopírovanou z jiného titulu,“ řekl redakci eXtra.cz zdroj z médií. Petra Matějčka jsme se snažili kontaktovat, nicméně se podle všeho nachází nyní v zahraničí. Nezvedal telefon a ani nereagoval na SMS zprávu.

Pokud jsou tyto spekulace pravdivé, paradoxní na celé situaci je, že Matějček přišel o práci kvůli své lásce. V galerii najdete fotografii, která koluje po internetu. Podobnost stylizace s časopisem Vogue Paris červen/červenec 2019 je zjevná.

Mohlo by vás zajímat

Další články