Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Přitažlivá Amber Heard si prošla peklem. Johnny Depp ji mlátil, škrtil i kopal

Amber Heard si prošla peklem. Johnny Depp ji mlátil, škrtil i kopal
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Herečka Amber Heard se proslavila coby manželka Johnnyho Deppa. Jenže jejich vztah nabral dramatický spád a skončil až u soudu, kam se dostal kvůli násilí, které na Amber filmový Jack Sparrow páchal. Depp se sice bránil, co to šlo, soud ale nepřesvědčil a prohrál. Definitivně!

Americká herečka Amber Heard, která dnes slaví 35 let, se narodila v Texasu. Stejně jako spousta dalších dívek zpoza Atlantiku, tak i ona už brzy zatoužila po kariéře na filmových plátnech, čehož také docílila.

Amber Heard je bisexuálka

Heard se k filmu dostala už na univerzitě. Nejprve si vyzkoušela několik menších rolí a v roce 2004 si zahrála ve snímku Světla páteční noci. Objevila se také v Aquamanovi a dostala role i v několika seriálech, mezi nimiž byly Myšlenky zločince či Její případ.

Krásná herečka měla spoustu mužských nápadníků, po jejím boku se ale od roku 2008 objevovala americká umělkyně a fotografka Tasya van Ree. O dva roky později Amber přiznala, že je bisexuálka, a v roce 2015 si vzala Johnnyho Deppa, kterého poznala během natáčení Rumového deníku.

Amber Heard zažila domácí násilí

Jejich manželství ale vydrželo jen pár měsíců a už v roce 2016 Amber promluvila o domácím násilí. S tím měl herec údajně začít už o tři roky dříve, kdy ji měl začal bít, fackovat nebo škrtit.

Deník The Sun pak v jednom ze svých článků Deppa označil za násilníka, proti čemuž se ale herec odvolal. A začaly tahanice...

Podle soudu, který definitivně skončil teprve před pár dny, však byla obvinění „ve své podstatě“ pravdivá. Co to znamená? Soud uznal za pravdivé dvanáct napadení ze čtrnácti, o kterých se původně hovořilo.

Nálepka násilníka tak Deppovi zůstala. „Jsme potěšeni, ale v žádném případě ne překvapeni, že soud zamítl žádost pana Deppa o odvolání. Důkazy, které jsme předložili, byly ohromující a nepopiratelné,“ napsala ve svém prohlášení na Instagramu Amber Heard, která jedním dechem dodala: „Verdikt platí a britští novináři mohou beze strachu či právního popotahování dál psát, že pan Depp je rozhodně manželkobijec.“

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy