Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Přistižena při líbačce: Má Daniela Písařovicová novou lásku? EXKLUZIVNÍ SLOVA!

+ Dalších 7 fotografií
stardance
Velký rozruch vyvolaly snímky líbačky moderátorky Daniely Písařovicové (39) s mužem na párty po sobotní StarDance. K jednomu z pánů se dle snímků, jež obíhají některá média, měla opravdu hodně. Jde o jejího nového chlapa? Daniela nám prozradila, jak to s týpkem má!

S mužem ve věku kolem čtyřiceti let si dala pusu a hladila ho po tváři. A vypadala šťastně. Má fakt lásku?

„Není to můj nový partner. Je to manžel mé kamarádky, která tam také stála. A docela mě překvapilo, co se psalo, protože všichni ti fotografové viděli, že odtamtud odjíždějí spolu. Zrovna jsme si s kamarádkou telefonovaly, hrozně se tomu směje. Naštěstí u toho byla taky. Jsou to moji velice blízcí přátelé, jedni z úplně nejbližších, které mám, proto tam naše komunikace vypadala tak, jak bylo vidět na fotkách,“ svěřila se eXtra.cz Daniela Písařovicová.

Mají ji za lehkou?

„Chápu, že dokud neukážu veřejnosti nějakého muže, budou ze mě dělat někoho, kdo snad spí s půlkou Prahy. Bude to sice ze mě dělat úplně někoho jiného, než kdo jsem ve skutečnosti, ale co s tím můžu dělat?“ krčí rameny.

Daniela má za sebou docela těžký rozchod s bývalým přítelem, spekulovalo se o tom, že právě kvůli této životní ráně v jednu chvíli vyhubla až na kost. Ve StarDance ale hýří úsměvy a za tanec i postavu získává jeden kompliment za druhým.

Tak příště už se snad budeš muchlovat s vlastním, Danielo!

Mohlo by vás zajímat

Další články