Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přistižen při činu: Brad Pitt pařil na padesátinách Jennifer Aniston, víme, co se tam dělo!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 46 fotografií
Stará láska
Nemyslitelné se stalo skutečností! Rozhádaní exmanželé Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (50), mezi něž vrazila klín Angelina Jolie (43), se usmířili. Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale teprve teď se potvrdilo, že se hollywoodská dvojice skutečně baví. Pitt totiž dorazil na velkolepou narozeninovou oslavu Aniston!

Zamilovaný páreček z nich už asi nikdy nebude, ale Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (50) jsou po letech sváru alespoň kamarádi. Navzdory těžké zkoušce, kterou je pro něj momentálně rozvod s Angelinou Jolie (43), se Pitt ukázal na narozeninovém večírku své exmanželky. Ta slaví padesátku dnes, ale pařilo se už v neděli.

A rozhodně to nebylo tak, že by Brad přišel, nechal se vyfotit a vzal nohy na ramena. Herec se na velkolepé párty v losangeleském hotelu Sunset Tower bavil dlouhé hodiny. Přestože s Jennifer netancovali na stole, není pochyb, že se mají zase rádi!

„Bylo to velmi srdečné, velmi milé. Všechno si dávno vyříkali a jsou v pohodě, přesto to nebylo tak, že by Brad s Jennifer společně propařili noc. Ale bylo to od něj krásné gesto, že se ukázal. Několik minut si povídali, vyměnili si zdvořilosti. Bylo znát, že se s minulostí smířili a dívají se spíš do budoucnosti,“ prozradil zdroj serveru hollywoodlife.com, jak oslava probíhala.

Ačkoliv trvalo přes deset let, než se Brad a Jennifer byli schopni potkat, aniž by si vjeli do vlasů, stejně jde o velký zlom v jejich životech. Je až nepředstavitelné, že by se hollywoodskému švihákovi něco podobného povedlo s Angelinou, s níž se rozvádí právě teď.

Oslavit padesátiny hvězdy legendárního seriálu Přátelé dorazil nespočet hvězd. Mezi hosty kromě Brada nechyběli Katy Perry (34) s Orlandem Bloomem (42), Gwyneth Paltrow (46), Ellen DeGeneres (61) nebo Reese Witherspoon (42).

Související články

Další články