Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přispějte a pošlu vám nahé fotky: Kaylen Ward na boj s australskými požáry vydělala už 15 milionů

Přispějte a pošlu vám nahé fotky: Kaylen Ward na boj s australskými požáry vydělala už 15 milionů
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Modelka Kaylen Ward (20) přišla se skutečně neotřelým způsobem, jak přimět veřejnost přispět na boj s požáry sužující Austrálii. Každému, kdo přispěje na jí určené nadace minimálně 10 dolarů, v přepočtu zhruba 220 korun, obdrží od ní obnažené snímky. Za poměrně malý příspěvek vám tak modelka zašle velmi žhavou fotku, na které ukáže úplně vše.

Pohledná Kaylen Ward se rozhodla přispět svou troškou do mlýna a přišla s originálním nápadem, díky kterému bude boj s australskými požáry opět o něco lehčí. Americká modelka vystavila své provokativní fotky na sociální síti a napsala k nim, že pokud pošlete minimálně 10 dolarů na jednu z jí určených nadací a jako důkaz zašlete fakturu, dostanete od ní na oplátku nahé snímky.

Její výzva se internetem rozšířila rychlostí blesku a předpokládaný zisk 1000 dolarů byl mnohonásobně překročen. Modelce na Instagramu přistál nespočet zpráv, ona své slovo skutečně dodržela a každý, kdo doložil, že na boj s požáry přispěl, od ní obdržel nahý snímek se vším všudy.

Blokace a hádky za dobrý úmysl

I když děláte dobrý skutek, nikdy se nezavděčíte všem. Kaylen byl na Instagramu smazán oficiální účet, jelikož ji lidé za obnažené snímky nahlašovali správcům sítě. Twitterový účet jí ovšem zůstal a ve své poněkud podivné, nicméně velmi dobře fungující, dobročinné činnosti, může směle pokračovat.

Její rodina a přítel celou záležitost nesou velmi těžce a nikomu z modelčiných blízkých se nelíbí, že rozesílá své žhavé fotky neznámým lidem z celého světa. Nelibosti ze strany rodiny a nenávisti některých uživatelů sociálních sítí však nevěnuje pozornost - podle ní je prý nejdůležitější zachránit koaly.

Neuvěřitelná částka

Původně si Kaylen Ward dala za cíl vybrat 1000 dolarů, tedy něco přes 22000 korun. Během pár hodin se z ní ale stala internetová celebrita a její výzva je ještě dnes hitem sociálních sítí. Vybrala tedy přes milion dolarů, v přepočtu přes 15 milionů korun. Ve své činnosti navíc pokračuje, a tak se bude vybraná částka ještě nepochybně zvyšovat.

Podívejte se do galerie na snímky půvabné Kaylen. Na jejím konci naleznete fotky zveřejněné lidmi, kteří na boj s požáry přispěli. Těch pár dolarů jim za pohled na tyhle poklady nepochybně stálo a navíc udělali dobrý skutek.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy