Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Přísný výzkum: 6 věcí, které muži od žen očekávají při prvním sexu

Dámy, pokud se chystáte na svou první společně strávenou noc se svým vyvoleným, asi byste měly znát výsledky posledního britského průzkumu ohledně tohoto tématu. Tohle byste prý měla předvést při prvním sexu:

1. Orál

No jo, už je to tak. Většina mužů orální sex prostě očekává a vyžaduje. Možná byste pro jednou mohla odhodit svoje zásady a stud a dopřát mu to ústně hned na první dobrou. Pro neználky jsme připravili eXtra orální manuál.

2. Aktivnost

Je sice super, že ho chcete nechat, aby vás dobýval i v posteli, ale prý je to špatně. Měla byste se aktivně zapojit do vašich postelových hrátek. Vzít občas otěže do svých rukou – to se od vás chce.

3. Sebevědomí

Vaše stehna připomínají míček na florbal, taky se děsíte toho, že vám frajer zvedne nohy a vám se okamžitě z břicha utvoří šarpej, možná taky nesnášíte svoje bradavky velikosti mexického dolaru, možná všechno najednou. Přesto zkuste hodit veškeré sebekritické analýzy za hlavu, nezhasínejte, nepřikrývejte se až po krk a užijte si sex bez zábran a komplexů. Muži chtějí mít v posteli sebevědomé ženy, které se cítí sexy, ne hromádky mindráků.

4. Shovívavost

Muž má jednu velkou nevýhodu. Zatímco žena nervozitu docela dobře schová, u něj se nervíky prostě ukážou. Třeba ztrátou erekce nebo předčasnou ejakulací. V těchto situacích byste měla hlídat svoje reakce. Vážně mu nepomůže, když si to vezmete osobně nebo se ho začnete vyptávat na to, zda se mu to stává často. Nebuďte za krávu.

5. Ukažte mu, že si to užíváte

Jo, to přesně se od vás chce. Zpětná vazba. Možná, že při prvním sexu s ním nedosáhnete orgasmu. Nechceme vás nabádat k podvádění, ale předstírání orgasmu, pokud vás nějak nezmáhá nebo se vám vyloženě nepříčí, není zas tak špatný nápad. Dopřejte mu pocit, že je největší kanec na světě. Chlapci potřebují být chváleni a opěvováni.

6. Pozor na emoce

Na druhou stranu, co se týče vašich post koitálních projevů, vystříhejte se silným slovům, vyznáním, slzám štěstí a otázkám ohledně vaší společné budoucnosti. Nechcete ho přece vystrašit. Úplně ideální by bylo mlčet a nechat ho v klidu usnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články