Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Přísný režim a čekání na manžela... Hana Krampolová popsala, jak se jí žilo na psychiatrii!

Přísný režim a čekání na manžela... Hana Krampolová popsala, jak se jí žilo na psychiatrii!
Zdroj: showpix.cz
+ Další 3 fotografie
Nebyla to rozhodně procházka růžovým sadem! Hana Krampolová přiblížila eXtra.cz, jak trávila čas během hospitalizace na psychiatrické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. A i když si nemůže na personál stěžovat, vrátit by se tam už nikdy nechtěla. Raději prý bude doživotně abstinovat!

Krampolová se před měsícem dostala na psychiatrii kvůli tomu, že si dopřála kombinaci léků a alkoholu. Teď popsala, pod jakým přísným režimem byla. "Den na psychiatrii vypadal tak, že ráno okolo osmé hodiny se vstane, následuje osobní hygiena. Potom se snídá a je vizita, kde se mě lékař ptal, jestli vím, proč jsem v nemocnici, jak se mi vede a podobně," popsala nám Hana Krampolová, za kterou pravidelně docházel na návštěvy její manžel. Byl prý pro ni velkou oporou.

Po vizitě došlo na různé aktivity, jako třeba malování obrázků, společenské hry nebo cvičení. "To mě i docela bavilo. Pak jsme dostali oběd. Následuje odpolední klid, kdy si člověk může číst knihy nebo koukat třeba na televizi. A od třetí hodiny odpoledne do půl šesté jsou návštěvy. To jsem se vždy těšila na Jirku. Potom je večeře a po ní volný režim do půl desáté, pak se zhaslo, dostali jsme léky na spaní a tak to probíhalo každý den," svěřila se Krampolová.

Prý už se alkoholu nikdy nedotkne. "Nemohu, mám to zakázané, a tak jsem se rozhodla to dodržet. Je mi teď moc dobře," dodala manželka známého herce s tím, že vrátit se do nemocnice rozhodně nikdy nechce.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy