Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Přísný otec Petr Janda o dceři: Nápadníci mají smůlu, k Anežce se nedostanou, říká

+ Dalších 5 fotografií

Na slavnostní premiéře muzikálu Okno mé lásky, který do svého repertoáru zařadilo pražské muzikálové divadlo Broadway, samozřejmě nemohl chybět zpěvák a textař Petr Janda (80). Není divu, když je představení plné jeho slavných písní, které mají své fanoušky napříč mnoha generacemi. Slavný muzikant přišel na společenskou akci ve společnosti své manželky Alice a nejmladší dcery Rozárky (10). V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídal o její starší sestře Anežce (13) i o tom, jak se připravuje na to, až si dívka najde svého prvního přítele. 

První láska

Slavný zpěvák Petr Janda dorazil na premiéru zbrusu nového muzikálu Okno mé lásky, který je celý postavený na nejslavnějších písních jeho kapely Olympic, ve společnosti své manželky Alice a nejmladší dcery Rozárky. Její starší sestra Anežka je podle jeho slov v pubertě, a proto raději zůstala doma, než aby se svými rodiči vyrazila do divadla Broadway.

„Asi jsem napsal pár pěkných písniček. Děkuju. Nejvíc mě dostala Slzy tvý mámy. Tu zpívá Jan Toužimský z Arakainu, to je fakt pecka,“ řekl Blesku dojatý Janda po zhlédnutí představení.

Nový muzikál, v jehož hlavní roli se objevil zpěvák Vojtěch Drahokoupil, je celý o lásce dvou mladých lidí, a proto nás zajímalo, jestli už se svými rodiči řešila starší dcera nějakou první lásku.

"Ještě ne, vždyť je jí třináct, zatím nic neříkala," řekl frontman Olympiku na otázku, zda už jeho starší ze dvou dcer, kterou má se svou manželkou Alicí, řešila svou první lásku. "Ale samozřejmě, že to už po očku sledujeme," dodal Janda.

Přísný otec

"Tam je trochu výhoda, že ona má školu třicet kilomentrů od bydliště, takže ji tam ráno vozíme, což není moc příjemný, ale na druhou stranu sem za ní spolužáci moc netáhnou, takže zatím se nic neděje," prozradil muzikant v rozhovoru pro eXtra.cz.

To, že je Jandovi již osmdesát let, vůbec neznamená, že by byl otcem, který dá potenciálnímu nápadníkovi něco zadarmo. Jako otec čtyř dcer má s jejich výchovou bohaté zkušenosti. Okamžik, až u Jandových jednou zazvoní Anežčin první kluk, prý bere s humorem.

"No to je daleko, přece jenom třicet kilomentrů je kus cesty, blbě se tam jezdí i autobusem a železnice tam nevede vůbec," snažil se zpěvák se smíchem už předem odradit chlapce, případné zájemce, kteří o jeho dcerku se začnou už jistě brzy časem ucházet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy