Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Přísnost ve StarDance: Po podivném vyhazovu Babčákové probíhají manévry

Čtvrtý soutěžní večer StarDance.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další 2 fotografie
OBRANA

Nadcházející sobotní přímý přenos taneční soutěže StarDance provázejí podle informací eXtra.cz zvýšená bezpečnostní opatření. Děje se to poté, kdy soutěž narušil nejprve covid Terezy Kostkové a potom události, při nichž za velmi podezřelých okolností minulý týden musela odejít Simona Babčáková. Skončil také tanečník Andrey Sestini Hlaváčkové...

Simona Babčáková: Tají její nemoc?

Mnozí si myslí, že herečka Simona Babčáková dostala covid. Ještě pár hodin před přenosem tancovala na generálce dalšího večera StarDance, aby pak, po získání výsledků testů, náhle zmizela z místa natáčení a až v přenose se všichni bez jakýchkoli podrobností dozvěděli, že v soutěži dál nepokračuje. Když se pak novináři ptali mluvčí televize na covid, odmítla odpovědět.

Zlé jazyky dokonce tvrdí, že Česká televize o tom raději mlčí, protože jinak by musela zase půlku soutěžících poslat do karantény.

Zásadní obrat

Do redakce eXtra.cz také chodily varovné signály o tom, že to v soutěži s opatrností vůči covidu nemělo fungovat tak, jak by se očekávalo.

Od této situace ale došlo k zásadnímu obratu. Podle spolehlivého informátora ze zákulisí StarDance nasadila produkce přísnější režim.

Stěr skoro až z mozku

„Už neponechávají vůbec nic náhodě, po tom průšvihu jsou extrémně důkladní. Všichni jsou od minulého týdne pravidelně testovaní dvakrát týdně PCR testy. Najali na to paní, která je velice důkladná, nebere stěr ze slin, ale snad až z mozku.

Jeden test byl ve čtvrtek, druhý proběhne zase před přenosem. Pokud bude zase někdo záhadně chybět, aspoň víte proč,“ tvrdí náš zdroj.

„Naštěstí zatím jsou všichni negativní,“ svěřuje se.

I za covidu publikum

V sobotu účinkující čekají chacha a valčík, vypadnout má jeden taneční pár.

Překvapivé možná je, že i tentokrát, přes sílící pandemii, nebude taneční sál prázdný. „Nadcházející kolo bude s publikem,“ uvedla pro eXtra.cz tisková mluvčí České televize Karolína Blinková.

Tajemné vzkazy Babčákové a Hlaváčkové

Simona Babčáková se k celé situaci dosud nevyjádřila, jen na svém Instagramu doporučila faouškům svůj rozhovor pro časopis Téma. Z ostatních účastníků se ozvala Andrea Sestini Hlaváčková s tím, že jí osud opět hodil klacky pod nohy. Tenistka totiž opět těsně před vystoupením přišla o svého tanečníka Michala Necpála, kterého opět musí zastoupit jeho bratr Jakub...

Související články

Další články