Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přísně utajované video: Z těchto záběrů královnu trefí šlak! Meghan Markle jako žhavá rajdička!

+ Dalších 28 fotografií
Tady se někdo ještě hodně zapotí. Přesně za dva dny se má konat velkolepá veselka Meghan Markle (36) a prince Harryho (33). To poslední, na co jsou všichni zvědaví, je nějaký peprný skandál. Jako by nestačilo, co za ostudu dělá většina příbuzenstva ze strany Meghan. Teď na samotnou budoucí nevěstu vykouklo pořádně žhavé video. Z toho královnu nejspíše trefí šlak!

Kolem svatby Meghan Markle (36) a prince Harryho se pořád objevují nějaké problémy. Nejdříve to byli podivní příbuzní, kteří se snažili dvojici uškodit, poté zatajený infarkt otce Meghan a nyní hodně žhavé video, ze kterého královna Alžbeta nejspíše omdlí.

Meghan Markle na videu dokazuje, že rozhodně není žádná puritánka a už je všem jasné, na co sbalila prince Harryho. Budoucí nevěsta totiž moc dobře ví, jak využít své rozkošné přednosti. Před několika lety natočila klip pro pánský magazín Men's Health.

A šlo o hodně peprný klip. Meghan si na něm strhává svoji blůzku, poté si smyslně olizuje prsty a samozřejmě nechybí ani zatraceně sexy pózy. Má to být reklama na hamburgery a my jsme si jisti, že po zhlédnutí klipu s Meghan se po nich jen zaprášilo.

Je opravdu velká škoda, že až se kráska vdá, tak už nic podobného nenatočí.

Související články

Další články