Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Přísně utajený pohřeb pumpařky Jany (†58): Bez pozvánky nevpustili ani kolegy!

Zdroj: Policie ČR/Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Poslední rozloučení
Přísná opatření přijali příbuzní zavražděné Jany Š. (†58), kteří se s milovanou matkou a babičkou v úterý naposledy rozloučili. Smuteční obřad v Roudnici nad Labem proběhl jen v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Pohřební služba dostala instrukce, aby do síně nebyl vpuštěn nikdo bez pozvánky. Na pohřeb se tak prý nedostali ani kolegové paní Jany.

Pohřeb zavražděné pumpařky Jany Š. (†58), která dlouhé roky pracovala na benzínce u Nelahozevsi, proběhl jen v nejužším kruhu. Rodina se ze všech sil snažila zamezit tomu, aby se na poslední rozloučení dostal někdo, kdo tam neměl co dělat.

Informoval o tom deník Blesk. Do obřadní síně v Roudnici nad Labem se dostavilo asi 60 smutečních hostů. Šéf Podřipské pohřební služby Vlastimil Čtverák uvedl, že dovnitř nemohl dle instrukcí pozůstalých vpustit ani kolegy paní Jany, anebo ty, kteří to o sobě aspoň tvrdili.

Samotný obřad trval pouhých 15 minut, během nichž zazněly skladby Měl jsem rád a mám od Karla Gotta (79) a Who Wants to Live Forever od skupiny Queen. Kromě manžela, dětí a vnoučat se naposledy přišla rozloučit i Jaroslava Smetanová, starostka obce Vražkov, kde zavražděná pumpařka žila.

Osmapadesátiletou Janu Š. zavraždil jeden z dvojice maskovaných lupičů v pondělí 3. prosince. Zastřelil ji bezprostředně po vtrhnutí do prodejny. Pachatelé pak utekli přes pole s dvěma kartony cigaret a pokladnou, v níž bylo pouze okolo 10 tisíc korun.

Kriminalisté po vrazích intenzivně pátrají. Už shromáždili asi 300 poznatků a mají dvě horké stopy, a sice zahozenou kuklu a nevšední značku batohu. Přesto stále žádají veřejnost o jakoukoliv informaci, která může vést k dopadení pachatelů. Zavolat ji můžete na tísňovou linku 158.

Související články

Další články