Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Přísně utajený pobyt Messiho a spol. v Praze: V tomhle přepychu strávila Barcelona noc

Přísně utajený pobyt Messiho a spol. v Praze: V tomhle přepychu strávila Barcelona noc
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia, fourseasons.com, koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Luxusní hotel
Lionel Messi (32) a jeho fotbalová parta jsou od úterního večera v Praze. Autobusem v barvách Barcelony odjeli z letiště přímo do luxusního hotelu. Ten slavným hráčům nabízí kromě přepychových pokojů a výhledů na Vltavu s Pražským hradem v zádech i odpočinek ve wellness. Podívali jsme se jejich pobytu, jenž podléhá přísnému utajení, na zoubek.

Letadlo s hráči slavné Barcelony dosedlo na pražské letiště v úterý okolo půl sedmé večer. Od zápasu se Slavií je dělilo 26 hodin. Do baru nezamířili, autobus v klubových barvách fotbalisty odvezl rovnou do hotelu v centru stověžaté.

Parta Lionela Messiho (32) je ubytovaná v hotelu Four Seasons, který u nás patří k těm nejluxusnějším. Hráčů do Česka dorazilo 22, Sergi Robert (27) a Samuel Umtiti (25) zůstali kvůli zraněním doma.

Barcelona ve Four Seasons

Ceny pokojů ve Four Seasons se různí, jedna noc nejlevněji vyjde na asi 10 tisíc korun, v přepychovějším pokoji přenocujete klidně za více než 50 tisíc. Cenu za nejdražší prezidentské apartmá o rozloze až 372 metrů čtvereční vám hotelový personál udělá jedině po telefonu, na internetu si ho zamluvit nemůžete. Ve wellness jsou kromě běžného bazénu v nabídce i speciální lázeňské procedury.

Před hotelem v úterý večer čekaly desítky dychtivých fanoušků, fotbalové hvězdy se ale z autobusu rozutekly rovnou do svých pokojů. Jejich pobyt navíc podléhá přísnému utajení. "Platí přísný zákaz podávat o našich hostech jakékoliv informace," musela konstatovat hotelová mluvčí Martina Vávrová.

Klubový kuchař

Ačkoliv by ve Four Seasons fotbalisté mohli využít služeb tamní kuchyně, běžně s nimi po světě létá i klubový kuchař. Předpokládá se, že ani pražská zastávka nebude v tomto ohledu výjimkou.

Barcelona a Slavia se utkají ve středu od 21 hodin v pražském Edenu. Pro Česko se jedná o zápas roku, sledovat ho budou ve 215 zemích.

Fotky přepychových pokojů, v nichž nocovala Barcelona, najdete v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy