Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přísně utajená svatba! Růžičkova Maruška prozradila detaily o velkolepé veselce!

Sluší jim to spolu!
Zdroj:
+ Dalších 22 fotografií
A je to tady! Vladimír Růžička a jeho nová láska Marie Pavlovská do toho konečně praští. Svatba se má konat 10. června v prostorách zámku Červený Hrádek. Budoucí manželka trenéra extraligových Pirátů prozradila podrobnosti svatby.

Krásná Marie Pavlovská a známý hokejový trenér Vladimír Růžička se chystají uzavřít sňatek. Vybrali si k tomu zámek Červený Hrádek. Tahle dvojice zažívá nejkrásnější období svého života. Jsou do sebe zamilovaní až po uši a nyní se chystají zpečetit svou lásku sňatkem.

Svatba se má konat 10. června a bude jednoznačně tou nejsledovanější v České republice. Celý areál Červeného Hrádku včetně parku bude uzavřený a přísně střežený, aby do dovnitř nevklouzl nikdo nezvaný.

Proč si dvojice vybrala zrovna Červený Hrádek? „Červený Hrádek je naše srdcovka. Scházeli jsme se tam už od začátku našeho vztahu a procházeli se parkem. Moc se nám tam líbí. Navíc jsme nedávno viděli krásně zrekonstruovaný Rytířský sál, takže to pro nás oba byla jasná volba,“ svěřili se budoucí novomanželé Chomutovskému deníku.

Nevěsta se nechala slyšet, že nebude nijak experimentovat a zvolí klasické bílé svatební šaty a oživí je pouze zlatými doplňky, protože celá veselka bude laděná do zlaté barvy. Hostů mají pozvaných kolem osmdesáti, takže dá se říct, že to bude taková klasická svatba. Žádné zbytečné přehánění s velkolepostí.

Marie se chystá po svatbě převzít příjmení svého muže. „Budu se jmenovat Růžičková, jsme staromódní, co se toho týče. Chceme mít stejné příjmení i kvůli maličké,“ dodává.

Líbanky si oba užijí nejspíše v České republice, a to hlavně kvůli těhotenství Marie. „Vláďa nechce, abych v tomto stavu létala, takže to určitě nebude nikam daleko, má ale pro mě překvapení. Například rádi jezdíme do Špindlu, asi to bude prodloužený víkend.“

Související články

Další články