Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Přísně tajná svatba: Slavná modelka Cara Delevingne si vzala herečku z Prolhaných krásek

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Řekly si ano
Cara Delevingne (26), ktera byla svého času nejžádanější modelkou světa, je vdanou paní. Na tajném obřadu v Las Vegas si vzala herečku Ashley Benson (29), kterou proslavil seriál Prolhané krásky. Holky na to šly rychle, zasnoubily se teprve začátkem letošního července.

Cara Delevingne vždycky platila za rebelku a podle toho vypadala i její svatba, která proběhla už před časem v Las Vegas. Supermodelka si vzala herečku Ashley Benson v kapličce Little Vegas Chapel. A na rozdíl od jiných celebrit si na luxus vážně nepotrpí, za obřad zaplatily směšných 7 tisíc korun.

Oddával je imitátor Elvise Presleyho a obě na sobě měly černé šaty. Britskému listu Sun on Sunday to řekl majitel kaple Michael Kelly. "Byly si naprosto jisté tím, co dělají a také co pro sebe navzájem znamenají. Když si řekly ano a políbily se, na tváři jim to vykouzlilo ten největší úsměv," popsal, jak nevšední veselka proběhla.

Mezi svatebčany neměli chybět třeba Jonas Brothers nebo herečky Charlize Theron a Sophie Turner Cara a Ashley po obřadu odjely růžovým cadillacem, veřejně se uzavřením manželského svazku zatím nepochlubily.

Sice spolu randily delší dobu, zásnuby však proběhly teprve začátkem letošního července. Tak snad jejich manželství neskončí stejně rychle, jako začalo.

Související články

Další články