Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Přísně střežené tajemství z natáčení Gilmorek je venku: Chystá se svatba! Tady je 5 možných scénářů, kdo si vezme koho!

Slavností lustr na svatbu tu máme. Teď jenom zjistit, pro koho je určený.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Tak je to tady. Na veřejnost unikl první spoiler z natáčení nových dílů Gilmorova děvčata. Buď je to opravdu náhodička, nebo si chtěli tvůrci udělat tak trochu promo zadarmo. To už je ale jedno. Hlavně že víme, že v seriálu se bude odehrávat svatba. Fotku slavnostního lustru s nápisem "svatba" udělal někdo ze štábu a poslal na sociální sítě. Od té chvíle začali fanoušci šílet a přemýšlejí, kdo by si v seriálu mohl vzít koho.

Tak kdo by to mohl být? Ve Stars Hollow je možností spousta a plno věcí zůstalo nezodpovězených. Takže kdo by do toho mohl konečně praštit?

1. Lorelai a Luke

To by byl asi největší sen všech fanoušků. Během seriálu se scházeli a rozcházeli, ale přitom jsme všichni věděli, že tihle dva jsou pro sebe stvoření. Bručoun Luke a upovídaná Lorelai se úžasně doplňovali a v poslední sérii se dali dohromady Teď by to chtělo ještě nějakou veselku, no ne?

2. Rory a jeden z jejích nápadníků

Tak s kým by to mohla dát dohromady šprtka Rory? Po těch letech bude ze snaživé studentky mladá úspěšná novinářka a určitě bude mít kopec nápadníků. Přijede do Stars Hollow rebel Jess a dají to spolu dohromady? Nebo se rozvede její první láska Dean a oni budou zase spolu? A co Logan, kterému dala kopačky pár dílů před koncem celého seriálu? No to jsou nervy!

3. Lukova dcera April a její snoubenec

Pamatujete si na díl, kde Luke zjistil, že má dceru, kterou před ním jeho matka roky tajila a málem ho to stálo vztah s Lorelai? Tak malá April alias Vanessa Marano je velká holka a klidně by se mohla vdávat. Možná je slavnostní lustr určen právě na tuto příležitost.

4. Paris a Doyle

Paris patřila k nejotravnějším postavám celého seriálu. Pořád někoho sekýrovala a poučovala a je zázrak, že našla přítele. Vydržel s ní spolužák Doyle. Stvrdí tihle dva podivíni nakonec svůj vztah?

5. Emily Gilmore a nový amant

Edward Herrmann, který hrál Richarda Gilmora, je dnes už bohužel po smrti. Akční maminka Lorelai, Emily, tedy bude v seriálu sama. Jenomže taková dáma by neměla do konce života smutnit jako vdova, no ne? Třeba si najde nového muže a chytne druhou mízu!

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy