Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Přísně střežená oslava osmdesátin Karla Gotta: Velké manévry a krycí plachty

Zdroj: eXtra.cz, archiv
+ Dalších 34 fotografií
Velká párty
Od časného rána je v Divadle Na Jezerce v pražských Nuslích rušno. Právě tady totiž Karel Gott (79) s předstihem oslaví osmdesáté narozeniny. Areál je obklopen několika dodávkami, které přivezly jídlo a nápoje. Redaktoři eXtra.cz byli na místě a není pochyb, že party bude vskutku velkolepá.

Životní jubileum chce Karel Gott (79) oslavit jaksepatří a rozhodl se, že večírek uspořádá s předstihem. Osmdesátiny má až 14. července, narozeninový mejdan ale vypukne už dnes v pražském Divadle Na Jezerce.

Tam se od brzkých ranních hodin pracuje, nikdo nechce oslavu českého velikána podcenit. Aranžuje se posezení, připravuje gril a divadelní areál je doslova v obležení dodávek, které pro oslavence a jeho hosty přivezly jídlo a nápoje.

Ploty, jimiž je areál obehnaný, navíc zakryly zelené neprůsvitné plachty. Pro všechny zúčastněné tak bude zajištěno co největší soukromí.

Zklamáním pro Gotta bude neúčast některých hvězdných přátel, kvůli pracovním povinnostem se omluvila třeba Dagmar Havlová (66) nebo Michal David (58). Ten má ale podle informací eXtra.cz pro Mistra krásné překvapení.

„Co jiného by tenhle hitmaker mohl dát jako dárek než písničku? Ale pojal to ve velkém. Bude v ní spousta zpěváků, které Karel během cesty životem potkal. Chybět nebude například sám Míša, Marek Ztracený, Monika Bagárová nebo Markéta Konvičková," prozradil nám zdroj.

Karel Gott bude muset skousnout i pozdní příchod Heleny Vondráčkové (71) a Jiřího Suchého (87). Podle mravenčích příprav v Divadle Na Jezerce ale není pochyb, že oslava bude mohutná a zpěvák si ji náležitě užije.

Související články

Další články